• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Starania po raz pierwszy :)

Ael dzisiaj to ja ryczę :-( właśnie odprawiłam mężusia na samolot i całą drogę ryczałam. Przykro mi jak rodziny razem wyjeżdżają na wakacje a my się rozdzielamy ehhh, fasola też niech dzis popłacze...

a co do ginekologa to ja chodziłam państwowo, tylko jak chciałam mieć robione USG to prywatnie, ale w ciązy tylko prywatnie bo mnie kolejki denerwują i brak terminu wtedy kiedy mi pasuje, a tak a`propos to ja już w pon. do ginka :)
 
reklama
Ael dzisiaj to ja ryczę :-( właśnie odprawiłam mężusia na samolot i całą drogę ryczałam. Przykro mi jak rodziny razem wyjeżdżają na wakacje a my się rozdzielamy ehhh, fasola też niech dzis popłacze...
Dawaj Cię przytulę, który chcesz cyc?

Za to jak wróciliśmy do domu to mój nie mógł przestać mnie tulić, nawet jak spytałam się czy to z okazji dzisiejszego dnia Przytulania on, że nawet nie wiedział, bo się po prostu za NAMI, mną i synkiem stęsknił.
 
Już jestem bardziej uspokojona i lepszy humorek troszkę. Mam już prawie wszystkie rzeczy swoje :happy:. Spotkałam się z Ł i chwilę pogadaliśmy bo jego tata czy mama po niego zadzwonił i musiał jechać.. Jak na razie nie będziemy mieszkać razem chyba, że na swoim ja na pewno już do jego rodziców nie pójdę o nie ma mowy.! I nie jesteśmy jak na tą chwilę razem ale kolega mówi, że to długo nie potrwa bo zna nas bardzo dobrze.
 
reklama
Klari widzisz jakoś wszystko się układa. Tylko pamiętaj o tym co wcześniej pisałyśmy na całą tą kwestię. Mimo wszystko, życzę Ci abyście się zeszli... :-) i aby wszystko się ułożyło.... Wiesz nie znam Was wcale, a skoro kolega Was zna i mówi, że to kwestia czasu - to chyba tak będzie ;-)
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry