• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
No właśnie trudno stwierdzić... bo ja nie mam tak, że jedno oko jest inne od drugiego, ale mam poprzeplatane kolory... i mam trochę szarego, zielonego, piwnego :-) taka jestem inna :-D

Dziękuje Atan za zaproszenie :-) tatuś strasznie dumny...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
malutka są momenty gorsze i lepsze. Czasem jest tak, że zwyczajnie się poryczę ale popłaczę popłaczę i wracam do normy...tzn. dalej mam nadzieje, na spokojnie.:-)
Ostatnio myśleliśmy o in vitro. Pewnie, że nie wszystkim się to podoba ale ludzie, którzy chcą mieć dziecko mają to w głebokim poważaniu. Póki co, na taką "przyjemność" nas nie za bardzo stać bo zacząć coś a nie skończyć nie ma sensu a kosztów zabiegu, leków itd niestety nie da się zamknąc w jakiejś kwocie
 
kurcze wkleilo dwa razy ten sam post ;-)
Dziurka no mnie tez by nie bylo stac na in vitro ale wiadomo jak sie pragnie tto sie uzbiera sianko ale trzymam kciuki za was dziewczyny i niebedzie wam to potrzebne udwa wam sie napewno !!! ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Ostatnia edycja:
Dziurko przykro mi bardzo jak czytam coś takiego. A ponieważ jestem bardzo wrażliwa na krzywdę innych i dość mocno uczuciowa to aż mi się łezka zakręciła... :-(
 
Czekamy co powie ten nowy gin. Chłopina nawet nie zdaje sobie sprawy jak wiele od niego zależy:-)
Malutka nie jest źle, wchodzę czasami na "staraczki weteranki" tam jest kobitka, która na pierwszą dzidzię czekała 12 lat.:szok:
 
Ostatnia edycja:
S6307768.JPG

to moje oczęta :-D
ja też trzymam za nas wszystkie kciuki:-D będzie dobrze:tak:
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry