• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Starania po raz pierwszy :)

Fifka szkoda tego psiny taki słodki ale widać, że jest szczęśliwy a jak tego loda wcina. :happy:
Mijenka to co, że studiuje akurat to to nie znaczy, że ty jesteś głupia.! ehh.. a w szkole jak zawykle uczą mechanicznego podejścia do życia..

Zmykam do wyrka. Dobranoc wszystkim ;**
 
Ostatnia edycja:
reklama
No dobraaa nie jestem cnotka niewydymka! Jak już tam chcecie!

Facet musiał mi myszunię wygolić z bushuu ogromniastego, bo ja już kurnaa nie widzę nic ;-(, no ale trzeba być jakoś przygotowanym na jutro hyhy :-)
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry