Atan
♥ mamusia Amelki ♥
Soglam
STO lat i spelnienia marzeń i oczywiscie by dzidzia byla zdrowa !!! ;-)
a u mnie pada tzn leje jak z cebra zaciaga tak ze musialam okno zamknac ogolnie zle sie czuje od wczoraj cos czuje ze dlugo nie ukryje w pracy ciazy bo dzis tak jak by mnie z krzyza zdjeli slabo mi duszno i chyba niedobrze takie jakies dziwne to wszystko i do tego zgaga od wczoraj mnie meczy ... ahh sorki ze tak zasmucilam ...
sil super ze czulas kopniaczka ale ci zazdroszcze ;-) ciesz sie szczesciaro ;-)
K&M mnie tez pobolewalo poczytaj u mnie na wykresie kiedy i co mi dolegalo ;-)zaraz dam linka ;-)SkarbMamy - atan
lovka co z pieskiem??
dziurka ojojoj wspolczuje biedactwo <glaszcze> co za tesciowa na tydzien sie az wkrada,,, ahh one to maja wyczucie ,..
mijenka napewno zda ;-) wspolczuje ze masz jeszcze wredna @ mam nadzieje ze szybko sobie pojdzie ;-)
AEL JAK TAM U GINKA DAWAJ ZNAC CZY DOJECHALAS I CZY MASZ POLOWKOWE ?? ZDJECIE CHCE ZOBACZYC ;-)A JAK FILMIK DA TO BEDE SKAKAC Z RADOSCI ;-)
KASIA NATKA NIEMA ZACO TYLKO PRAWDE POWIEDZIALAM ;-)
a u mnie pada tzn leje jak z cebra zaciaga tak ze musialam okno zamknac ogolnie zle sie czuje od wczoraj cos czuje ze dlugo nie ukryje w pracy ciazy bo dzis tak jak by mnie z krzyza zdjeli slabo mi duszno i chyba niedobrze takie jakies dziwne to wszystko i do tego zgaga od wczoraj mnie meczy ... ahh sorki ze tak zasmucilam ...
sil super ze czulas kopniaczka ale ci zazdroszcze ;-) ciesz sie szczesciaro ;-)
K&M mnie tez pobolewalo poczytaj u mnie na wykresie kiedy i co mi dolegalo ;-)zaraz dam linka ;-)SkarbMamy - atan
lovka co z pieskiem??
dziurka ojojoj wspolczuje biedactwo <glaszcze> co za tesciowa na tydzien sie az wkrada,,, ahh one to maja wyczucie ,..
mijenka napewno zda ;-) wspolczuje ze masz jeszcze wredna @ mam nadzieje ze szybko sobie pojdzie ;-)
AEL JAK TAM U GINKA DAWAJ ZNAC CZY DOJECHALAS I CZY MASZ POLOWKOWE ?? ZDJECIE CHCE ZOBACZYC ;-)A JAK FILMIK DA TO BEDE SKAKAC Z RADOSCI ;-)
KASIA NATKA NIEMA ZACO TYLKO PRAWDE POWIEDZIALAM ;-)
Ostatnia edycja:



