Atan
♥ mamusia Amelki ♥
a ja uwazam ze jesli sie nie plami i nic nie dzieje to ze dziecko rosnie i sie nic nie stanie !! jestem optymistka i uwazam ze jak bym miala caly czas o tym myslec to bym sie zalamała i dziecku by to szkodzilo a tak mowie sobie czasem na ruski rok zakuje i mowie no dzidzia mowi ze zyje i rosnie ;-)
Ael pamietamy o tobie bedzie dobrze mam nadzieje ze droga mija w samochodzie duzo lepiej ;-) a wizyta mila nie bolesna ;-) trzymaj sie kochana !! czekam na dobre wiesci ;-)
Ael pamietamy o tobie bedzie dobrze mam nadzieje ze droga mija w samochodzie duzo lepiej ;-) a wizyta mila nie bolesna ;-) trzymaj sie kochana !! czekam na dobre wiesci ;-)
Ostatnia edycja:

I nie ma innej opcji!! A jak nie on to mamę swoją wezmę ;-) Nie tyle boję się samego porodu to tego ze będę sama z obcymi ludźmi w takiej krępującej i bolesnej chwili i myślę że z kimś przy boku będę czuła się raźniej.
) i powiedziałam, że mu urwę jajka za to to odpowiedział "to jak będziemy się starać o dziecko.?"