• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
A ja idę się z mężem poseksić na poprawę humoru :-D Przyjęłam już ze będzie @... bo brzuszek zanczyna pobolewać... Jutro napisze czy coś się zmieniło
 
Fifka i masz rację, wykorzystaj mena na poprawę humoru. Niech Ci facet zrobi dobrze, tak by Ci się buzia śmiała :-)

Amalfi, ale jak będą dziesięcioraczki to dasz sobie sama radę? Od tego masz nas :-D
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry