• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
to jedno to nadwyżka do szafy gdyby amalfi stwierdziła,że ma za mało pracy przy 3 ;-)
a poza tym mleczarnie opróżniać trzeba synchronicznie :-)
 
reklama
to jedno to nadwyżka do szafy gdyby amalfi stwierdziła,że ma za mało pracy przy 3 ;-)
a poza tym mleczarnie opróżniać trzeba synchronicznie :-)
A myślałam Madziu, że Ty sobie zamówiłaś :D
W sumie to nie głupi pomysł, amalfi mogła by urodzić dziesięcioraczki, sobie zostawi dwójkę jak chciała a resztę odda nam pod opiekę :-D Zgadzasz się amalfi, kochana?
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry