• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Starania po raz pierwszy :)

no jestem ciekawa co u fifiki wyniknie oby byly pozytywy... ja tez tak mialam z czekolada ale potem hmmm wysypka mi wyskakiwala i na tym skonczylam teraz za to mam manie na banany i kg w ciagu dni znika :):-D
 
reklama
kiedys na sprobe moja babcia mi dala niby smak ma jak zupa ale potem jak sie dowiedzialam jak babcia ja zrobila juz jej nie rusze fujjj.... na slodko blee ochyda i odrzuca mnie na sama mysl a jak poczuje zapach majonezu ktorego nienawidze to do lazienki ze spokojem moge biec i pawia puscic
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry