• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
aerleda ty chcesz zwierzeta na krwisto wdupczac???????????????? Tez zwymiotuje!!! Ja nie jem miesa!!!!!!!!!!!!!!!!
Poza tym to wrocilam, chyba widac po ilosci wykrzyknikow!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Czekam az mi chlop obiad zrobi, nie musialam uzywac buta do tego, sam chcial:tak:
 
Moj lubi gotowac a ja lubie piec. On robi obiad a ja zrobilam deser. Wlasnie wypieprzyl mnie z kuchni hahahah.
U lekarza nic ciekawego pecherzyk pekl po pregnylu tyle!!!
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry