reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
ja jutro mam wizytę już się doczekać nie mogę.. trochę się martwię bo coraz częściej mi ten brzuch sie spina a do terminu porodu jeszcze ponad miesiąc.. zresztą ja chcę cc a jak akcja się zacznie to nie wiem czy mi zrobią.. mała jest już spokojna więc chwilami też się martwię czy wszystko ok. Wiecie może od którego tc robi się KTG?
 
ja jutro mam wizytę już się doczekać nie mogę.. trochę się martwię bo coraz częściej mi ten brzuch sie spina a do terminu porodu jeszcze ponad miesiąc.. zresztą ja chcę cc a jak akcja się zacznie to nie wiem czy mi zrobią.. mała jest już spokojna więc chwilami też się martwię czy wszystko ok. Wiecie może od którego tc robi się KTG?
nie wiem, od ktorego tygdnia, sama jestem ciekawa
 
mufinka spróbujemy w październiku :)

ja poszłam dziś do lekarki nowej bo akurat ta była dostępna, okazało mi sie w trakcie badanie że właśnie zaczyna mi sie @ dostałam na ból podbrzusza globulki i zalecenie by odczekać z próbami do nowego roku - o globułki to posłucham ale o nowym roku mowy nie ma
 
ja jutro mam wizytę już się doczekać nie mogę.. trochę się martwię bo coraz częściej mi ten brzuch sie spina a do terminu porodu jeszcze ponad miesiąc.. zresztą ja chcę cc a jak akcja się zacznie to nie wiem czy mi zrobią.. mała jest już spokojna więc chwilami też się martwię czy wszystko ok. Wiecie może od którego tc robi się KTG?
u nas od 30 tc mamy ktg co wizytę a od skończonego 36\37 ktg raz w tygodniu i im bliżej porodu tym częściej
 
reklama
Do góry