reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

Ja wczoraj po wizycie na której się okazało ze mam świeżo pęknięty pęcherzyk, zaprowadziłam auto do serwisu i pomimo nawału pracy,zaciągnęłam mojego na przytulanie. Dziś rano poprawka :)
Lekarz mówił ze max 24 godziny wiec chciałam się wyrobić podwójnie
To my też. Wieczorem rano i w południe jutro hehe.... To my będziemy w podobnym czasie cieszyc się albo płakać? :)
 
reklama
Witam w 12dc. Pęcherzyki 18,5mm i dwa po 16mm. Nie wiem co o tym sądzić, jestem negatywnie nastawiona, myślę, że nie zdążą urosnąć do >20mm i pęknąć :(
 
Witam w 12dc. Pęcherzyki 18,5mm i dwa po 16mm. Nie wiem co o tym sądzić, jestem negatywnie nastawiona, myślę, że nie zdążą urosnąć do >20mm i pęknąć :(
dlaczego tak myślisz? Pęcherzyk rośnie 1-2mm na dobę więc za dwa dni może już pękać bo będzie miał około 22mm
 
Witam serdecznie. Chciałam zapytać czy któraś z Was przyjmowała inne leki na stymulację owulacji, bo CLO nie działało?
Jestem takim przypadkiem, że właśnie CLO na mnie nie działa i rozregulowało caly cykl...
 
Witam serdecznie. Chciałam zapytać czy któraś z Was przyjmowała inne leki na stymulację owulacji, bo CLO nie działało?
Jestem takim przypadkiem, że właśnie CLO na mnie nie działa i rozregulowało caly cykl...
Hm kiedyś ktoś pisał, że brał coś innego niż CLO bo nie działało ale nie pamiętam nicku
 
reklama
Do góry