reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

reklama
Witam serdecznie. Chciałam zapytać czy któraś z Was przyjmowała inne leki na stymulację owulacji, bo CLO nie działało?
Jestem takim przypadkiem, że właśnie CLO na mnie nie działa i rozregulowało caly cykl...
Chyba na tym forum nikt nie wspominał, ale moja koleżanka stosowała Letrozol
 
Witam serdecznie. Chciałam zapytać czy któraś z Was przyjmowała inne leki na stymulację owulacji, bo CLO nie działało?
Jestem takim przypadkiem, że właśnie CLO na mnie nie działa i rozregulowało caly cykl...
Mi lekarka powiedziała, ze jeśli po 3 cyklach z clo nic nie wyjdzie to przepisze mi inny lek, który jest stosowany na raka piersi. Nie spytałam się o nazwę, ale jak googlowałam to domyślam się, że chodzi o Letrozol.
 
Bardzo dziękuję za odpowiedzi. Okaże się co dostanę przy kolejnym cyklu.
Dwa cykle z CLO i nic nie jest tak jak powinno. Może to nie lek dla mnie.
 
Ja mam teoretycznie cykle 25 dniowe. Wiec zapewne zacznę testować ok 18.11

a Ty ?
Ja mam cykle od 27-40 dni więc ci nie powiem bo nie wiadomo :( w tym cyklu ten pęcherzyk to było wielkie zaskoczenie. Byłam w 14 dc i usłyszałam że małe pęcherzyki i nim urosną dostanę okres. A potem pojechałam na planowana konsultację do innego lekarza i w 21 dc był 19mm a dzisiaj w 23 dc 23mm.... Jeśli ta owu będzie teraz faktycznie to okres za dwa tygodnie. Więc koło 23
 
Witam serdecznie. Chciałam zapytać czy któraś z Was przyjmowała inne leki na stymulację owulacji, bo CLO nie działało?
Jestem takim przypadkiem, że właśnie CLO na mnie nie działa i rozregulowało caly cykl...
Ja dostałam receptę na clarzole Jeszcze nie brałam bo czekam na okres No ale clo też nie brałam To będzie mój pierwszy stymulowany cykl Jeśli ktoś coś wie na temat tego leku to chętnie się czegoś dowiem
 
Mi lekarka powiedziała, ze jeśli po 3 cyklach z clo nic nie wyjdzie to przepisze mi inny lek, który jest stosowany na raka piersi. Nie spytałam się o nazwę, ale jak googlowałam to domyślam się, że chodzi o Letrozol.
Clarzole jest na raka piersi Moja gin mnie o tym poinformowała
 
reklama
Hej. Kochane powiedzcie mi, ile godzin po pregnylu dochodziło u was do owulacji? I czy po pregnylu rosła tempka?
Załamałam się rano, bo mam tylko 36,62......czy to już kicha, że nie doszło do niej znowu? :( :(
 
Do góry