• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Staranka od stycznia 2012.

reklama
Sihaya Figielek pozdrawia koteczkę. On ostatnio dziad mały jakiś zbuntowany... mamy ze sobą na pieńku w ostatnim czasie :)
Domiczku, super, gratulacje:) Cieszę się strasznie:)
Właśnie wróciłam z kina, byłam na Jesteś Bogiem... zryczałam się jak głupia...
 
reklama
Ja już wróciłam z badania krwi (chyba pierwszy raz bolało:( ) wyniki do odbioru dziś po 15ej. Ciekawa jestem co się tam wykluje;)

A tak w ogóle to dzień dobry i miłego dnia wszystkim:)
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry