reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stare i nowe znajome mamuśki :)

Hej:tak:
Ewa biedny Macius:-(moja malutka tez bd dzisiaj plakuniac bo na szczepienie idziemy:-(biedny robaczek:-(ja tez bd pisac Kamcia bo tez mi sie tak zapamietalo:tak:


moja smiejaca sie (do klamki)zabka
 
reklama
hej
dawno nie pisalam ze niemialam kiedy
u nas tez mały zakatarzony i jeszcze chyba dzis mial temperature ale niemoge mu dobrze zmierzyc bo mam stary termometr i szlag mie trafia..wogole nie daje zmierzyc....dzis mój M ma przywisc elektroniczyny..i jeszcze mamy taki problem ze kuba niechce zadnych syropow, ptrzeciwgoraczkowych i z tym tez mnie szlag trafia..tylko czopki mi zostaly....
jak przemycic chociaz glupia wit,c????????????????

a ja sie pochwale ze wczoraj zrobilam pierwszy raz kopytka i wyszly super!!! do tego gulasz...mniam....

kacha
powiem ci ze ja tez pare razy mialam odchodzic....ale jak bylam 1 dzien sama to juz sie przykrzylo..takze odpada...ale teraz znowu sie żremy...i roZmawiam z nim jak musze....

ja sie boje jesc grzyby bo jeszcze zjem jakiegos muchomora...brrrr.....
 
Kacha ale księżniczka :-D

Dużo zdrówka dla wszystkich chorowitków :*

ja po zakupach udanych zresztą :-D zaraz się ubieramy i idziemy na pole bo nawet ciepło jest no i bardzo ładna pogoda :-D
 
hej laseczki :-)
agacjone daj mu w herbatce bądz w tym czym dajesz mu do picia...ja niestety tak musiałam przemycać młodej syrop na gorączke bo niestety nim pluła na odległość...a co do grzybów to ja zbieram tylko te co znam :-p czyli czarne łebki,prawdziwki,maślaki,kurki,kozaki i sowy:-p:-preszty nie znam :-)
ewa to niezle masz z młodym moja raz przyrżnęła w kolano Ł i to miała smoka w buzi i tez krew leciała i to przy głupiej zabawie....
kamcia...dla mnie tez będziesz kamcią :-)
 
hey mamuski

u nas papiery tomka trafily na konsultacje do profesora bo z wyników nic nie wyszło wiec jest plus ale planuja kolejne badania a to znowu minus mam nadzieje ze nic nie znajda znowu :/

nie mam ochoty na nic i czasu

caluje
 
Ja już spakowana na weekend. Zuzia na basen naszykowana, pampersy na basen przetestowane.
już nie mogę się doczekać kiedy się z domu wyrwę:-D mam nadzieję, że tylko pogoda dopisze:tak: Życzę wszystkim miłego weekendu
 
a ja was przecztałam i zamiast coś napisać to włączyłam:baffled:
taka jestem zakręcona....:-p

no więc piszczie tam do mnie jak chcecie :-D
jak wam wygodniw i wogóle...
waze że wiecie że to ja się kryję pod innym nickiem a nie ktoś inny:-p

a więc...powiem wam że moja mała niemal doprowadziła mnie do zawału serca:baffled:
znaczy nie że coś zrobiła... ale poszłam do kuchni kroić pomidorki na pizzę...

a ona bawiła się na podłodze...
coś się cicho zrobiło, wchodzę patrzę a tu połowa klawiszy powyrywana z laptopa....
w łapce trzyma spację:szok: a w buzi Fn :szok::no:
normalnie masakra....
musiałam sprawdzać na D laptopie któa literka gdzie ma swoje miejscce...
i naszczęście wszystkie dobrze powprawiałąm ...
przy okazji wprawiłam alta którego wyrwała z miesiąc temu :-p
aha dodam że ja mam te płaskie klawisze , nie te co kiedyś można było bez problemu wkładać i wyciągać..
więc trochę się namęczyyłam żeby je poprawnie wczepić, tym bardziej że pod spodem mają takie skomplikowane żabki... wrrrr i trzeba je wkjładać odpowiednią stroną, bo odwrotnie już nie działają.... ehghhhhh
 
powiem wam że moja mała niemal doprowadziła mnie do zawału serca:baffled:
znaczy nie że coś zrobiła... ale poszłam do kuchni kroić pomidorki na pizzę...
a ona bawiła się na podłodze...
coś się cicho zrobiło, wchodzę patrzę a tu połowa klawiszy powyrywana z laptopa....
w łapce trzyma spację:szok: a w buzi Fn :szok::no:
normalnie masakra....
musiałam sprawdzać na D laptopie któa literka gdzie ma swoje miejscce...
i naszczęście wszystkie dobrze powprawiałąm ...
Oj ja też pamiętam jak Hania zrobiła mi numer z laptopem i literkami. Tyle że ona wyrywała je widelcem i też któryś wylądował w buźce. Myślałam że zejdę na zawał jak kilka literek ubyło i nie mogłam znaleźć.
No i z tego wszytskiego się nie przywitałam. Hellloołłłł....
Napiszę co u mnie. Odpoczywam ile mogę, bo skróciła mi się szyjka i mam nakaz jak najwięcej leniuchować i absolutnie nie dźwiać. Dziecko szykuje się bardzo duże więc lekarz nastawia mnie na planowane CC. Troszkę się boję, bo nie wiem co mnie czeka, ale przyjmę wszytsko z pokorą i poddam się woli lekarskiej.
Poza tym moje łożysko się postarzało, że lekarz myślał że palę papierosy. Nie wiem może taka moja natura, bo po porodzie Hani położne pytały o to samo, bo łożysko było czarne.
Jestem dobrej myśli i czekam na kolejną kontrolę za 2 tygodnie.

ViKamciaG
nie pamiętam czy Tobie gratulowałam, ale jeśli nie to robię to teraz. Jak się czujesz?
 
hej ;-)
hannah cesarka nie jest zła...ja szczerze mówiąc jak bym się kiedys zdecydowała na kolejne dziecie to tylko z cesarką :-pale jak narazie nie mam w planach drugiego rojbra ;-)
to moja Wiki ostatnio wlazła na biurko od kompa i na nim leżał telefon moj a ja byłam w kuchni i robiłam zupe i słysze jak ona mowi "asi,tataaa tata asi " (czyt.halo tata) ja wchodze do pokoju a ona z mojego telefonu gada:-)zabrałam jej tela i patrze a ona do taty dzwoniła :-) i to z niecała minute... zadzwoniłam do niego a on mówi że myślał że ja se jaja robie i że młodą podstawiłam do telefonu i nasłuchiwał czy ja się nie śmieje a ja mówie że Wiki sama do niego zadzwoniła....niezła jest....a kiedyś zadzwoniła na 112 :-D slysze że jakas babka coś tam gada i jej telefon wyrwałam i powiedziałam "gdzie ty dzwonisz" i sie rozłączyłam :-)
 
reklama
Rechot trzymam kciuki :tak:

Ilonka co się stało?:-(

Hannah odpoczywaj duuużo:sorry:

Kamcia Hannah ale dzieci mają pomysły masakra:-( przytulam:*

klawiatura mi się pierniczy:-(

edit.

ewelka a to spryciula:-D wie gdzie dzwonić:-D
 
Do góry