reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2009

Ja również życzę Szczęśliwego Nowego Roku !! w końcu to rok urodzenia naszych dzieci :tak::tak::-):-)
Patisoncieszę sie ze sprawa ze szpitalem sie wyjasnila i ze wiesz gdzie masz sie zgłosic! Oby do jutra:tak::tak:
 
reklama
Dziewczyny :-) w Nowym Roku życzę Wam (i sobie :-p;-)) łatwego i ekspresowego porodu!!! Niech nasze niunie wyskoczą zdrowiutkie!!! Niech wszystko ładnie i szybko się zagoi!!! Niech nam się jak najłatwiej uda wskoczyć w rytm nowych obowiązków!!! Pozdrawiam serdecznie i mocno ściskam!!!
 
Ja również życzę wszystkim Szczęśliwego Nowego Roku, żeby nasze maleństwa przychodziły już powoli na świat i żebyśmy my - mamusie no i tatusiowie również jak najlepiej sprostali temu wyzwaniu!
 
Patisonn dobrze, że wszystko się wyjaśniło. Już niedługo będziesz szczęśliwą mamusią:-)
Zyczę Ci, żeby poród przebiegł pomyślnie. Trzymaj się:-D

Szczęśliwego Nowego Roku dziewczyny, życzę Wam bezproblemowych porodów i zdrowych dzieciaczków (oj, sobie też). Oby ten Nowy Rok był dla każdej z Was wyjątkowy opiewający w szczęście i miłość.
 
Dziewczyny życzę Nam Szczęśliwego Nowego Roku. Za parę godzin nasz miesiąc się rozpocznie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
A mnie dopadło wczoraj o drugiej w nocy, myślałam że będzie trzeba jechać do szpitala, potworny ból brzucha - pomyślałam sobie że już dawno nie miałam tak silnych bóli miesiączkowych, ale na szczęście przeszło mi po spazmolinie po trzeciej w nocy, ale mały jest już bardzo nisko i niemal czuje jego głowe między nogami....no ale będe zaciskać i ściskać...

WSZYSTKIEGO DOBREGO W NOWYM 2009 ROKU, LEKKICH PORODÓW, WSPANIAŁYCH PIERWSZYCH CHWIL Z MALUCHAMI, SZYBKIEGO POWROTU DO FORMY I ZDRÓWKA, ZDRÓWK, ZDRÓWKA!!!!!!!
 
reklama
Do góry