reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2009

no właśnie, musiałam wrócic bo za ciepło Ksawka ubrałam... poza tym słoneczko ładnie daje:-D. Kupiłam małemu krem (w sprayu) na słońce, firmy A-derma, jak przetestuje to napisze jak reakcje na kremik
 
reklama
ja Natalkę tylko wsadzę w fotelik i już jej się oczka kleją;-)a jak nie śpi podczas podróży to jest zafascynowana widokami za oknem:-D
Wczoraj u Nas było tak cieplutko,że nie mialam serca ubrać Małej w czape.Miała ciepłą bluzę z kapturem a dodatkowo na główce opaskę na uszka-była bardzo zadowolona bo czasem mi marudzi w wózku ja jej za ciepło.
Natalka znalazła sobie nową zabawkę-butelka po Fancie Fruit:-p:-p:-pDarek jej pokazywał ja różowy napój się przelewa i taaak jej się spodobało że trzyma sobie ją teraz w bouncerku między nóżkami i ogląda różowy korek-wygląda jkby go chciała polizać:laugh2:
 
Princess to niech Darek lepiej jej piwa nie pokazuje, bo też się zafascynuje:-D:-D:-D
Będą jaja jak będzie chciała spróbować:-D
Oh, te dzieci odkrywanie świata jest dla nich tak fascynujące, a my przy tym mamy niezły ubaw:-D

Mój Nathanek ogląda sobie samochodziki, które są na rękawie jego body:-)
super to wygląda, jak dziecko tak się przygląda czemuś z miną pełnego skupienia:-D
 
u mnie przy ubieraniu też rozpacz wielka, a czapka to już koszmar. muszę szybko reagować, szybko do wózka i pchanie. a jak do fotelika to bujanie. Przy czym jak gdzieś jedziemy gdzieś samochodem to jest rozpacz dopóty dopóki samochód ruszy. Czasem jest tak, że jak stoimy na światłach to moje dziecko sobie rzyczy by jechać na czerwonym a nie stać:tak:
 
my wlasnie wrocilismy ze spacerku, ale przed nim byl koszmar mlody sie zanosil i za nic nie chcial lezec w gondoli...mi bylo szkoda tracic dnia na siedzenie w domu wiec odpielam gondole przypielam fotelik i pojechalismy bez zadnego placzu na spacer
 
klaudia to super pomysł z tym fotelikiem, po tym jak mi dziś dziecko wyło ze musiałam z gondoli na ręce wziąś, opróciłam ją przodem do ludzi i był błogi spokój, po czym w tej pozycje się zmęczyła i zasneła.

Czapka to tez rozpacz, i moment włożenia do wóźka, a póżniej walczy z pielucha aby zasnąc, bo smoka nie ciągnie.
A w samochodzie, to samo co u was, drze się dopóki nie ruszymy :eek:
 
Malutki baranek ma złote różki,
pilnuje pisanek na trawce z rzeżuszki,
gdy nikt nie widzi chorągiewką buja
i cicho beczy wesołego Alleluja.
________________ (▒█)
______█_█_█_█____ஜ(█▒)
____█_________█(▒█ஜ
___█___________█___ஜ(█▒)
__█_____________(▒█ஜ
_█_e$$$$e__♥♥♥♥_█__ஜ(█▒)
█_$$$$$$$_♥♥♥♥♥♥█_ஜ
█_$$$$$$$$♥♥♥♥♥♥♥█ஜ(█▒)
█_$$$$$$$$$_♥♥♥ஜ █
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓_
_▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓___
___▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓____
____▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓_____
_____▓▓▓▓▓▓▓▓______
…..\\///……\\//..\/..\\//…..\\///…
\\\\////....\\\////....\\\\\/////....\\\////
…..\\///……\\//..\/..\\//…..\\///…
\\\\////....\\\////....\\\\\/////....\\\////
 
Wesolego alleluja!!!!

My nie nosimy juz czapeczki. kaptur wystarcza bo moje dziecko na czapke reaguje strasznie,a co do fotelika to moj go nie lubi wcale,a w samochodzie zalezy od dnia .raz krzyczy ,raz spi...zobaczymy w srode na dluzszej drodze,bo jedziemy babcie odwiedzic do Rzymu,a potem do Polski samolocikiem (HURA)
zastanawiam sie jak on to zniesie:sorry:
 
reklama
Do góry