Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
ja tez mam dzis straszny nastroj,to chyba ta pogoda. kamil pokapieli zasypia. czy wasze dzieci tez tak robia jak kamil kiedy niema sie czego zlapac a chce usiasc (tak jak na zdjeciu ktore wkleilam dzis )
u nas dzis lało i lało wiec ze spacerku nici .przesiedzielismy w domku niedziele.
kasiu a o ktorej sie urodzila twoja Nicolka??
my juz po wizycie u rodzicow, byl grilek i fajnie bylo, dziadki moi tez przyjechali. ale sie rozpadalo i to na dobre :-( no nic, maly juz spi a ja ide poczytac gazetke do kuchni i wypic pifko i moj J przejmuje na chwile kompa, wracam niedlugo i wkleje fotki.
A my cały dzień za miastem...........wróciliśmy przed o 18, bo zaczęło padać i nadal pada.Mnie dzisiaj tak muliło na sen i tak łeb rozsadzałam, myślałam że to atak migreny.Ale jak tylko zaczęło padać to ból głowy jak ręką odjął minął
Kasia mój Oli też tak robi........ale zawsze wyczai czego by tu sie złapać Albi Dawiś uroczy....Olisiek też mi zawsze wyrywa łyżeczkę jak go karmię