Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
Albi Oliwier ma alergię po tacie.........ale że od samego początku jest leczony wiec nie dojdzie do tego stopnia żeby był na silnych lekach.-dyskach wziewnych jak mój K........na razie mamy alergię pokarmową............ale wiadomo ze nie leczona pokarmowa przechodzi we wziewną a potem w astme oskrzelowa
widac ze korzystacie z pieknej pogody i slusznie!:-)
moj Ł byl alergikiem ale byl odczulany i juz ma spokoj gorzej ze mna .....ale Kubus poki co nie ma takich problemow chociaz katarek sie pojawil zobaczymy co z tego bedzie
Salik a co sluchasz???
