reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

Ostatnia edycja:
reklama
jednak gluten ehhh... no to nie zazdroszcze takiego gotowania dla malucha kurde....
u nas spoko, dzisiaj znowu byla 1 kupa i tzreba bylo odrazu leciec do lazienki ale wydaje mi sie ze zabki ida i dlatego ma teraz jedna dziennie taka rzadka jedna to jeszcze nie tragedia bylo gorzej :-)
my lozka nie zmieniamy wiki ma jeszcze miejsce w swoim takze nie potzreba mu a szczebelki wyjete sa, ale i tak malo w lozeczku przebywa tylko spi w nim w nocy bo w dzien to na spacerku spi sobie :-)

z tymi ząbkami to może tak być. Igor też zaczął robić 2 kupki dziennie i to żadkie ja zaglądam do buziaczka a tam ZĄBEK!!!! tak długo oczekiwany 7 ząbek co do łóżka to ja niedawno zmieniłam w sypialni na większe bo moje dziecko śpi ze mną i łóżeczko wywaliłam w tamtym roku w grudniu a teraz by się przydało dla bliźniaków jak się urodzą a ja wszystkiego się pozbyłam bo nie planowałam już powiększenia rodzinki no ale cóż będzie nowy wydatek.U mnie właśnie zaczyna się odnawianie całego dołu a ja zaplanowałam że sobie wszystko ładnie popiorę i posprzątam ale mam takiego lenia że odkładam z dnia na dzień:) ale do zimy muszę to zrobić tak więc -zimo nie spiesz się
 
Ostatnia edycja:
ale jeszcze tam nie mieszkacie? ja nawet nie chce myslec o zimie jak sobie przypomne ta ostatnia...brrr, mam nadzieje ze do poznego pazdziernika bedzie cieplutko zeby mozna bylo sie chociaz psychicznie przygotowac...
u nas sie nie da wyjac szczebelek z lozeczka...mozna tylko przerobic na takie juz pseudo dorosle...http://lh4.ggpht.com/_qs2SRJAPfTs/SmTmzcdWnLI/AAAAAAAAAGw/1aoTPjaohLk/s640/072009 023.JPG
http://lh4.ggpht.com/_qs2SRJAPfTs/SmTnPJ8Dd5I/AAAAAAAAAHQ/96J6NFGxbsw/s640/072009 031.JPG
http://lh6.ggpht.com/_qs2SRJAPfTs/SmTrFHUdyKI/AAAAAAAAAJ4/zTPGva7GcuU/s512/072009 069.JPG
http://lh4.ggpht.com/_qs2SRJAPfTs/SmTrFj6VaqI/AAAAAAAAAKA/wg4zhHWLTk4/s512/072009 072.JPG
http://lh6.ggpht.com/_qs2SRJAPfTs/SmTrF8L6-8I/AAAAAAAAAKE/lEbTa275N-I/s512/072009 073.JPG
 
Bo takie produkty kupuej sie w sklepach ze zdrowa zywnoscia albo skepach Bio, Eko.
Tu masz link do skepu internetowego:kolezanka kiedys u nich zamawiala
Żywność bezglutenowa - lista produktów

Produkty Ekologiczne, Przyprawy Świata

A zrobili malej jakies badania?Bo Oliskowi robili z krwi i kalu na celiakie.................na szzescie nie ma.

A i Sinlac jest bezglutenowy i tu sa przepisy
Nestlé Polska SA - Dziecko
Na razie nie chce lekarka żadnych badań robić i stresować małą. Dla mnie to dziwne, ale może dlatego, nie chcą badać kału bo na razie to są pieniste wodniste kupki, chociaż odkąd nie je glutenu robią się coraz ładniejsze. Za tydzień mamy iść jeszcze raz i może wtedy dostaniemy skierowanie na badania.
Dzisiaj idę na zebranie do przedszkola. Ciekawe co się dowiemy.
 
nie wiem co ma za zanczenie czy kupka jest stala czy wodnista kupka to kupa a jak maja cos wykryc to wykryja w kazdej ... dziwnie jakos macie .

Pawimi jeszcze nie mieszkamy ale mam nadzieje ze do grudnia juz bedziemy.
 
Witam dziewczyny u nas wreszcie porzegnalismy sie ze smokiem Amelka nieraz zawoła ale powiedziałam jej że samolot zabrał i niewoła.
Jagna no to teraz dopiero masz sporo zachodu z małą jak niewiadomo co jej dawać do jedzenia żerby niezaszkodziło.A lekarka jaka dziwnabo u nas robi sie wyniki odrazu jak niewiadomo co dolega i wtedy zaczyna leczyc.
Majka no to szykują ci sie blizniaki bedziesz miec wesoło gratulacje.
A ja wam powiem że ja lubie zime nie tak jak lato ale lubie.
 
nie wiem co ma za zanczenie czy kupka jest stala czy wodnista kupka to kupa a jak maja cos wykryc to wykryja w kazdej ... dziwnie jakos macie .

Pawimi jeszcze nie mieszkamy ale mam nadzieje ze do grudnia juz bedziemy.
Aguś tam nie było by co badać, bo 100% wsiąka jak siusiu w pieluszkę. Teraz zaczyna robic wmiare normalne kupki. Mała dzisiaj dostanie jedzonko od mojej koleżanki Jej synek, miał dietę przez pół roku i zostało jej co-nieco w zamrażarce. A my już zamówiliśmy, ale dopiero w poniedziałek będzie chlebek:wściekła/y:
 
a moje dziecko w szkole i mam pierwszoklasite...cholera chyba sie stara poczuje hehe....vincent rwal sie dzis do szkoly razem z oliverem, nie moglam go wyciagnac z powrotem do samochodu, postanowilismy juz z mezem ze maly pojdzie do przedszkola zamiast nianki, moze na probe tak na poczatek ale wyglada na to ze zdecydowanie dorosl do tego typu instytucji.
 
reklama
fajowo pawimi, tylko pozazazdroscic tez bym chciala zeby maly poszedl do zlobka albo do przedszkola ale teraz juz za pozno na zapisy a na prywatne brak kasy... tak wiec bedziemy musieli poczekac jeszcze rok :-(
 
Do góry