reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

Hej!
Zrobilismy Olkowi kacik w sypialni, łózko juz stoi od wczoraj mały w nim spi bez problemu, ładnie do niego wchodzi i z niego schodzi sam zasypia, przemalowalismy tez sciany od razu w sumie tego nie plannowalismy ale szybko kupilismy farbe i mój P w 2 godzinki sie z malowaniem uwinął.
a to efekty:tak:
 

Załączniki

  • pokój o 2.jpg
    pokój o 2.jpg
    60,6 KB · Wyświetleń: 29
  • pokój o 3.jpg
    pokój o 3.jpg
    24,5 KB · Wyświetleń: 31
  • pokój o 1.jpg
    pokój o 1.jpg
    47,7 KB · Wyświetleń: 26
reklama
nina bardzo ladnie, ja juz wikusiowi kupilam taki dywanik z droga lezy i czeka na jego kacik :-) ja mam juz 13 zdjec formatu 20x30 w ramkach beda pieknie wygladac na wielkiej scianie w pokoju, teraz mam powieszone 8 ale wiecej juz nie wieszam bo nie ma sensu wiercic dziur skoro sie wyprowadzamy.
 
cześć wam.
NINA bardzo ładnie urządziliście kącik,widać że mały zadowolony. ja narazie niebędę zmieniac kamilkowi łóżka ,póki bęzie spał w łóżeczku swoim myśle że jeszcze z rok i dopiero kupimy nowe łóżko. kamilek wchodzi i wycodzi przez pratki ,do niedawna jak spal to zakładałam mu te prątki żeby niewypadl ale teraz śpi juz bez i śpi w osobnym pokoju a jak rano siebudzi to do nas przychodzi zadowolony.
 
Hej!
Zrobilismy Olkowi kacik w sypialni, łózko juz stoi od wczoraj mały w nim spi bez problemu, ładnie do niego wchodzi i z niego schodzi sam zasypia, przemalowalismy tez sciany od razu w sumie tego nie plannowalismy ale szybko kupilismy farbe i mój P w 2 godzinki sie z malowaniem uwinął.
a to efekty:tak:
Śliczny kącik. Aż żałuję, że miejsca nie mamy na łóżko:-(

My już po wyjeździe. Pokazy na Air Show piękne, tylko szkoda, że w sobotę były odwołane z powodu pogody, no a w niedzielę przerwano je z powodu nieszczęśliwego wypadku. Nawet nie sądziłam, że taki tłum może zamilknąć w ciągu jednej sekundy. Szkoda pilotów:-(
Celinka obrażona na nas była przez godzinę po powrocie. Przeprosiła się dopiero jak dostała misia i poszliśmy z nią do pokoju na godzinkę przytulanek.
 
Witam my już po rozpoczeciu roku szkolnego,zmiana pani, i jakas dziwna sie wydaje zobaczymy jak bedzie ale napewno znacznie mniej bede sie udzielac niż w ubiegłym roku.A ja dzis z samego rana próbuje złamac mocz Amelki do badania ,ale do tej pory mi sie nieudało jestem zła jak diabli.
 
Witam my już po rozpoczeciu roku szkolnego,zmiana pani, i jakas dziwna sie wydaje zobaczymy jak bedzie ale napewno znacznie mniej bede sie udzielac niż w ubiegłym roku.A ja dzis z samego rana próbuje złamac mocz Amelki do badania ,ale do tej pory mi sie nieudało jestem zła jak diabli.
U Ciebie już po rozpoczęciu roku szkolnego, a Celinka musi czekać do 1 października. Bo jakieś problemy z mebelkami i materiałami edukacyjnymi są. No ale to przedszkole dopiero powstaje i jest darmowe, coś za coś.
Na Facebooku wrzuciłam troszkę zdjęć z Air Show, może zainteresują Was i Waszych mężów(opisy później doda mój mąż bo ja się nie znam;-):cool2:).
 
moj tez lezy...ale na drzemke popoludniowa :)niestety ale rano zasnal mi na 20 minut w samochodzie jak wracalismy ze sklepu i musialam go polozyc ciut pozniej niz zwykle. Normalnie chodzi spac o 12.30 i....od kilku ladnych tygodni (ODPUKAC) zamiast swoich tradycyjnych trzydziestominutowek spi jak przystalo dwie godzinki a czasem nawet ciut dluzej co mnie niezmiernie cieszy. Przesunelismy tez wieczorne spanie z 19.00 na 20.00, moze zima wrocimy do starego systemu ale teraz latem jest dlugo widno, wiecej spedzamy na zewnatrz i jakos tak naturalnie samo sie przesunelo;-)
 
reklama
Do góry