reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

pawimi u nas tak samo kolacja, kapiel przebranie w pidżamke buziak na dobranoc i do łózeczka, Oli tez nieraz cos tam mruczy opowiada ale i tak sam zasypia :tak: to jednak dla rodziców duza wygoda jak nie trzeba siedzieć z dzieckiem zeby zasneło.
zaczynam powoli kompletowac jesienno-zimową wyprawke małego, przegladnełam szafę mamy kilka rzeczy od mojej siostry dobrych bo kupiła wieksze ale musze dokupic bluzy i sweterki bo mały z wszystkiego powyrastał już.

jagna współczuje takiej diety, biedna Celinka dobrze, że mozesz jej coś bezglutenowego upiec i najważniejsze, że jej smakuje!

ewa super zdjecia, zdrówka dla dzieciaków, a zasypić sie sam szybko Kubus nauczy.
Nina, ja przymierzyłam kombinezony z zeszłej zimy i są ok. Może dlatego, że za duże kupiła i w spodniach guziki poprzeszywałam. Do spodni dokupiłam osobno kurtkę, to będzie miała na jesień, a od kompletu kurtki są jeszcze troszkę za duże, ale mam nadzieję że do zimy dorośnie. Muszę tylko kupić jej jeszcze jedną kurteczkę przejściową i kilka par spodni z podszewką z polara. Zastanawiam się nad rajstopkami pod spodnie od kombinezonu ale chyba zrezygnuję, albo kupię cienkie bawełniane, a nie te frotowe.

Celinka zasypia sama w łóżeczku, po kąpieli i masaż i do łóżeczka z butlą, tylko ja leżę na łóżku i oglądam telewizor. Od przyszłego tygodnia zmieniamy rozkład najpierw będzie butla, kąpiel, masaż i do łóżeczka. Był okres że sama zasypiała, ja wychodziłam, ale od czasu jak ząbki idą to musi być mam w pokoju.

Idę piec ciasteczka bo tamte już zjadła.
 
reklama
Wiki zjada kolacyjke, mycie i do lozka, on zasypia z woda mineralna :-) ja wychodze spokoju, ale ma po cichu wlaczone bajku na mini mini ale przewazn ie max 10 minut i juz spi ;-) czasem tez siedze w pokoju na kompie ale on nie zwraca jakos uwagi na mnie moze dlatego ze ja nawet na niego nie patrze.
Ja tam na zime jeszcze nic nie mam i jakos jeszcze nie myslalam nad tym , pewnie wiki dostanie cos po moim braciszku wiec nie bedzie tyle kupowania, pozatym na zime to najwazniejsze rojstopki, buciki, czapki jakies na zmiane zeby byly i kombinezon nic wiecej nie trzeba.
 
Ja też przymierzyłam kombinezon z zeszłego roku i jest teraz dopry ale obawiam się , ze do zimy spadnie się za krótkie zrobią zobaczymy!
a najgorsze to pewnie z butami bedzie musza byc porządne, ciepłe i nieprzemakalne:tak:
ide kończyc obiadek, mały wariuje juz z nim dzisiaj nie moge!:wściekła/y:
 
Ja też przymierzyłam kombinezon z zeszłego roku i jest teraz dopry ale obawiam się , ze do zimy spadnie się za krótkie zrobią zobaczymy!
a najgorsze to pewnie z butami bedzie musza byc porządne, ciepłe i nieprzemakalne:tak:
ide kończyc obiadek, mały wariuje juz z nim dzisiaj nie moge!:wściekła/y:
Może zobacz czy się da przeszyć guziki niżej, to będzie miał do szaleństw na śniegu i nie będzie żal, że pobrudzi albo podrze;-)
Nina moja w ogóle nie sypia w dzień ostatnio, ale zaczęła się ładnie bawić w wyrzucanie zabawek z kartonu i wkładanie ich z powrotem, może tak 2 godziny
 
Witam Dziewczyny.Dawno mnie tu nie było jakoś tak wyszło....
Kuba mój już biega,samodzielnie zaczął chodzić jak miał rok i 4 miesiące wcześniej co prawda chodził ale tylko za rączkę albo dwie.Straszny łobuziak z niego ale przesłodki podrywacz będzie jak nic już teraz wszystkie kobiety czaruje duże i małe :)
Zaliczyliśmy po drodze nietolerancję na mleko przez kilka miesięcy było tylko HA ale jakoś się unormowało i teraz znów pije zwykłe.
Ja od 2 miesięcy siedzę na chorobowym w domu i się kuruję.
Przy okazji chciałabym poprosić Was wszystkie o oddanie głosu na mojego synka w konkursie Bebiko

Bebiko - Bo zdrowe dzieci to szczęśliwe dzieci

Można głosować raz dziennie.Z góry dziękuję za pomoc.Pozdrawiam serdecznie!
 
Maleństwo już zagłosowałam.
Odzywaj się częściej. Dużo zdrówka życzę.
Aż się boję jutrzejszego dnia, jutro prowokujemy małą glutenem:( Na dodatek zobaczyłam, że mała ma tzw.: "naderwane uszy" co jest objawem alergii pokarmowej
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry