reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

reklama
wlasnie zaczynam str nr 1000 z stwierdzam ze NIE MAM ZADNYCH OBJAWOW
zostalo 11dni, chce juz rodzic!!!!!!!!!!!!!!!
 
takkkk a to co mi sie rusza w brzuchu to kosmita:baffled: wiem,ze moge urodzic po 18tym ale jezeli jeszcze tak 3 tyg bede tanczyc z brzuchem to zalamka:-(jestem juz do niczego
 
Kurcze a mnie cos ciagnie niemilosiernie w kroczu.... tak jakby mi mialo zaraz cos wypasc. Nieprzyjemne uczucie...
Skurcze mam nieregularne i boje sie jak cholera.
Chce juz byc po wszystkim ale niech to juz bedzie weekend wtedy bede spokojniejsza i gotowa w 100% na porod. Teraz jestem bez meza i chyba zapalkalabym sie gdyby nie zdazyl na porod....
 
Girly Girl- mamy cos wspolnego heheh. Obie z Kraka i obie odwolaly w nerwach swoj slub.

No i w dodatku mój M. też myśli, że jestem wyrodną matką jak palne jakąś głupotę...:baffled:
Ostatnio się na niego pogniewałam...bo ciągle na mnie krzyczy, że siedze przed kompem i nie dam odpocząć małemu...więc mu powiedziałm, że dorobił mi brzuch i jeszcze jedynego kontaktu ze światem odmawia... ustąpił...ale pomyślał swoje...

Żeby mi dokuczyć...powiedział jeszcze na odchodnym, że powinnam nazwać synka Allegro...a córeczkę Aukcja...bo tylko to mam w głowie i forum...eh chlopy...
 
esti, dzidzia do zakochania:-):-):-)
kama,
Ty zaciskaj nóżki jakby co;-)
pumi, to prawda, że w ciąży to takie głupoty potrafimy gadać że głowa boli, ja sie obawiam jakiegoś baby-blues po porodzie - podobno najczęściej się zdarza gdy połóg jest bardzo bolesny, dzidzia choruje albo sa problemy z karmieniem:-(
Albi, nie martw się tylko postaraj czymś zająć może? bo może się spinasz czy coś w tym stylu i masz parcie na poród zamiast porodowego:confused:
Jobo, dawaj znac jakby co:cool2: jesteśmy z Tobą
Sylka, z tymi schodami - o, jak ja Cie dobrze rozumiem:-D
 
reklama
Kurna tak sobei pomyslalam wlasnie...
Ostatnio jak bylam u lekarza to powiedzial mi ze jak odejda wody nie mozna samemu jechac do szpitala, najlepiej wezwac karetke i przetransportuja w pozycji lezacej...
Podobno jest ryzyko wypadniecia pepowiny...
A ja teraz jestem sama i co..jak mi wody odejda to nawet gaci sobie zalozyc nie moge? Bez sensu........:baffled:Chyba lekka przesada co o tym myslicie...
Bo mi sie wydaje ze skoro glowak jest w kanale rodnym to raczej pepowina nie wypadnie:confused:
 
Do góry