reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

Ja też już wariuje...chociaż u mnie jeszcze 2,5 tyg do terminu niby:cool2:
Ale teraz mam obsesję, aby z małym bylo wszytsko w porządku...od kilku ndi tylko o tym myślę...i chce już go mieć przy sobie i być pewna, że nic mu nie jest...chora jestem chyba:baffled:
 
reklama
Girly Girl- mamy cos wspolnego heheh. Obie z Kraka i obie odwolaly w nerwach swoj slub. Ja co prawda mialam cywilny w 2006 ale przed samym slubem zrobilam w nerwach jazde i go odwolalam- sama juz nie pamietam co mi wtedy odbilo. Slub sie oczywiscie odbyl ale ja mialam po tym moim wystepku dluuugo moralna czkawke.
Kurde w nerwach to sie glupoty dopiero gada co nie? a potem glupio sie czlowiekowi robi.
Moj P.jest najspokojniejszym czlowiekeim pod sloncem a juz ze mna nie wytrzymuje teraz pod koniec ciazy. A od wczoraj po tych mioch slowach mam wrazenie ze patrzy na mnie jak na wyrodna matke, ktora nie chce swojego dziecka- czuje sie paskudnie. Chcialabym zeby mala juz wyskoczyla i przytulila bym ja i przeprosila za to wszystko.
Esti- Cudny ten maluszek
 
U mnie chyba coś zaczyna się dziać:confused:, bo mam skurcze coraz silniejsze i zaczęłam zapisywać ich częstotliwość. Na razie są chaotyczne i nieregularne, ale częstsze i mocniejsze niż wcześniej. Średnio co 10 - 15 min połączone trochę z bólami jak na okres więc myślę, że to już długo nie potrwa. Może jeszcze nie dziś, ale myślę, że na dniach.:sorry2:
 
Jobo informuj na bieżąco:happy2:

Esti Oliś jest taki słodki i bardzo podobny do ciebie, a forma przekazu- rewelacja:tak::tak::tak:

Albi jak dzisiaj byłam na steprto to musiałam wleźć po schodach i jak sobie pomyślałam o twoich 9 piętrach to normalnie tak zaczęłam sie śmiać. bo ja weszłam na półtora i musiałam przystanąć, żeby mi język szyi nie opasał hihihi
Anja ja tez sie jeszcze nie stresuję brakiem objawów:-p

a przed chwilą dzwonił kolega i pytał się czy już urodziłam, bo jego siostra ma juz rozwarcie na 4cm a termin ten sam co ja. jak na moją głowę to trochę za wcześnie bo dopiero mi sie 36 zaczął.

ale słabo już chyba wszyscy wiedzą , ze ma rozwarcie na 4 cm:-D:-D:-D:-D:-D
 
Dziękuję.........jestem zakochana po uszy w moich dwóch mężczyznach...................:tak::tak:na tych zdjeciach Oliś ma 5 dni...........niebawem wstawię aktualne zdjęcia
Majpoa kolka objawia się napadami płaczu, twardy brzuszek i prężenie się dzidziusia.A zlekami uwazaj,bo Esputmisan i Infacol można stosować dopiero od 4 tygodnia życia........chyba że lekarz Ci pozwoli ale trzeba to z nim najpierw skonsultować.Ja radzę masaż brzuszka i cieple oklady na brzuszek.Mojemu malemu pomaga noszenie na ramieniu..
Masa
 
Udało się...........majopa poczytaj sobie
A wiecie że mojemu synkowi jeszcze pępek nie odpadł?Położna powiedziała, ze gruba pępowina............:dry::shocked2:
Jobo u mnie też zaczęło się od skurczy co 15 minut i prysznic ciepły nie pomógł.............
Pumi nie przejmuj się.........każdemu się zdarza coś powiedzieć niechcący..........
A na porodówce często kobiety wrzeszczą ze nie chcą dzieckai ze to wina ojca.......to hormony
 
reklama
Do góry