reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

reklama
Bassienkaw, jaki ładny brzuszek,figurka tez niczego sobie:tak: niestety ja na razie nie mam sie czym pochwalic, jest b.malutki, wyglądam raczej jakbym sie spasła, anie była w ciąży:happy2:.Dzidzia ospa obejmuje całe ciało nie tylko twarz i są to pecherze wypelnone płynem na poczatku.Może masz na coś uczulenie, ale do dermatologa nie zaszkodzi sie przejś, najpierw sprubuj do lekarza rodzinnego moze on jakos zaradzi.A do niebieskiego pasują wszystkie odcienie żółtego i kremowy;-)
 
Pumi mnie juz dosc wczesnie zaczelo w krzyzu lamac, mam gorsze i lepsze dni... moj Kochany sie smieje,ze co to bedzie dopiero przy wiekszym brzuszku... to dopiero niecaly 17 tydzien, a ja juz takie problemy, a gdzie tam do konca.... tez mialam takie chwile ze chodzic nie moglam, nie wiedzialma co z soba zrobic... zastanawialam sie czy to nie za wczesnie,ale wiecej osob tak mialo ze znajomych ciazatych na styczen :)

esti
dziekuje za mile slowa, jednak prawda jest taka,ze brzuszek jeszcze nie wielki, a nie typowo ciazowy, bardziej wlasnie wyglada jak bym sie spasla niestety :))
 
joooaaa1 ladny brzunio-wystaje znacznie do przodu.
mnie wlasnie ten krzyz klul jak czasem przed okresem i promieniowalo az na noge-no coz- starosc nie radosc hiohihih!!!!!
dzis mialam jakis senny dzien-wstalam o 7 rano zjadlam pokrecilam sie po domu a potem przespalam przytulona do mojego kociaka az do 1 w poludnie.
ale sobie dzis zalatwilam wizyte nad muszla. zjadlam galarete z kurczaka i dodalam kilka kropel octu - bo bez niego ani rusz i polipy sie odezwaly bo ocet jest mi zakazany. teraz boli mnie jak diabli i zyganko co chwile
513.gif
 
witam z rana
u nas znowu słoneczny dzień i to piątek Oprócz tego że muszę dziś smażyć rybę to lubię piątek:-) moze ruszymy w ten weekend nad korze albo do zoo Coś trzeba robić:tak:
 
Witam wszystkie stycznióweczki :-)

Sama nie wiem czy łapię się jeszcze na styczeń czy może już na luty bo prognozowana data porodu to 31.01.2008 i wszystko się może zdarzyc, i mojemu Bączkowi wcale nie bedzie tak się śpieszyło na świat :-)

Odnośnie bólów krzyża ... to mnie boli straszliwie już od kilku tygodni ... z tym, że im starsza ciąża tym boli mocniej ... mi pomaga nospa ... przynajmniej na pół dnia kiedy jestem w pracy ... potem staram sie odpoczywac ... a dzisiaj do lekarza ... może coś poradzi na te bóle ...

Pozdrawiam i zyczę miłego dnia :)
 
Masakryczny tydzien, musze odpoczac bo zbyt duzo stresu zafundowalam swojej zabce!:no::no::no::no:nerwowa(y) sie urodzi:wściekła/y:przez matke co szaleje w firmie:szok:
 
reklama
Witajcie.
Chyba jestem jakaś "tępa" ale nie umiem wkleić suwaczka....
Jeśli chodzi o bóle to czasem noga mnie tak boli że aż "promieniuje"do macicy. dziwne to jakieś.
Chociaż ostatnio to wcale sie nie dziwie, że coś tam mnie pobolewa. Stresuje się dosłownie wszystkim. Wczoraj np jakas głupiutka dziewuszka w banku nie potrafiła mi dokładnie powiedziec co jaest mi potrzebne aby wziąc kredyt. Paranoja jakas. A jeszcze jutro na wesele idziemy i nie mma sie w co ubrać bo wszystko jest mi za ciasne. Straszne!!!!!
 
Do góry