reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

Esti, najstarszy, ale to nasza jedna z najmniejszych Kruszynek :) moja Martyna wystartowała z 4,4kg, w porównaniu do Olisia to wielkolud!!:szok:
 
reklama
hej, mój weekend był szalenie pracowity, dwa dni spędziłam w innym mieście pracując na zaocznych. Moje chłopaki jeździły ze mną i siedziały w tym czasie w sali dla matki z dzieckiem, bo taka - wyobraźcie sobie - jest na tej uczelni. Dobrze ze Tobi taki grzeczny słodziak bo inaczej nie wiem jak by to było.
Ja też chcę Was poznajdować na naszej - klasie, a może załozymy tam klasę BB- styczniówki 2008?
 
Katarzyno ty si eprzestan wygłupiac i lec do lekarza chyba, ze chcesz zebym była bardziej dosadna i cie nastraszyć.........
Moj weekend był super. Wyspałam sie za wsze czasy bo Marek sie zajmował Dawidem, w sobote zabrał mnie na kolacje i do kina a mama została z synkiem, wiec było fajnie :).
 
:-(czesc dziewczyny.jeszcze niebylamale jeszcze dzis tam sieznajde .czekamna moja mame zeby zosatala z kamilkiem ,ktory placze i placze a ja niemam sily go nosic:szok::-(.naszczescie moj ginek dzis przyjmuje do 17.30. mama przyjdzie jak tata wroci z pracy bo ona znowoz niema z kim zostawic babci chorej i mojej siostrzenicy.a kolezanka ktora akuratniejest w pracy uwaza ze niema czasu.:-(
jesli do 15.30 niebedzie mojej mamy to dzwonie na pogotowie .nawszelki wypadek spakowalam kamilka(pieluchy spiochy itp.)
ja tez wam powysylam zaproszenia w wolnym czasie .Esti tobie juz wyslalam .mam nadzieje ze niemasz nic przeciwko,bo niespytalam
 
A tak w ogóle to zapomniałam się pochwalić:
Zdałam 2 egzaminy uprawniające do wykonywania zawodu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Na 100% zdałam na 90% a drugi na 89%!!!!!!!!!!:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
Tym bardziej jestem z siebie zadowolona, ze egzaminy i odbyły się w 10 dni po wyjściu z Olim ze szpitala!!!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
Do góry