reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

Celinka dzisiaj staneła na nóżki w łóżeczku:-D, strchu się najadłam jak nie wiem, tylko na chwile się obruciłam, a ona stoi. Oczywiście już obniżyłam oba łóżeczka, bo A.. czasu nie miał:wściekła/y:. Namęczyłam się jak nie wiem, zwłaszcza z tym robionym przez stolarza, bo nie ma otworów do obniżania:wściekła/y:. Musiałam wiercić.
 
reklama
Przepraszam ze tak dlugo nie pisałam zel nie było jak … maly marudny … ze glowa boli, niech żeby wyjada już, a wczoraj u rodzicow byliśmy J dzisiaj na basenie i tak jakos nam dni zleciały,
Esti dziekuje za pamiec, mocz malego oddany czekamy na wyniki w poniedziałek będę popołudniu.

Doczytałam was J

„a tak zmieniajac temat, to moja znajoma poleciła mi pieluchy Tesco. Wczoraj byłam t Tesco i kupiłam mu zwykłe i jeszcze takie co sie jak majtki zakłada . Musze wam powiedziec, ze są swietne te pieluchy. 56 szt. kosztuje 27 zyla i gra gitara.”

Fajne te pampuchy tyle ze moje dziecko nosi od 7-18 J bo wazy 9 kilo już J
A my uzywamy tych z lida co szczypawka ale tylko na noc na dzien ma hagissy te zwykle bo wychodza taniej a te z lidla SA bardziej chłonne a ja malemu zakladam i nie zmieniam dopiero rano.

Esti olis jest cudeńko J a krzesełko calkiem fajne J

Basia jaka laseczka z ciebie a twój synek J ach i och J

Sylka, twój synus to duuuuzy chłopak już i jaki uśmiech ma piekny J aty no no piekna mumuska nic dodac nic ujac :p

Jagna takie krzesełko ma mój brat i my dostaniemy po nim jak tylko Wiktor zacznie sam siedzieć L a corcia piekna jest J, tez się kiedys na oleju opalałam fajna sprawa tyle ze teraz nie mam kiedy …

A moje dziecko jadlo już chleb z wedlina i wędlinę zjadl a chleb wyplul J i zyje, wody takiej mu nie dam ale co ja mam na talerzu on tez probuje nie będę dziecku szkodowac, a nie nazre się tym tak żeby mu bebechy rozwalilo.

aOla nie zazdroszcze ci tych wszystkich lekarzy , niech mala szybko wraca do zdrowia.

Wiktor je mleko ja ma dzien ja ma kaprysy to zje 50 i koniec a nie jest na nic uczulony bo już miał badania robione . lekarz powiedział ze dzieci tak maja jak poznaja nowe smaki to wybrzydzaja tak to już jest od malego J

widzę że faktycznie forum zmienia się powoli w przechwalanki o dzieciach, co które potrafi (co nie jest złe ale też bez przesady w drugą strone), co które je itp... coraz częście sie kłócimy, wymądrzamy, a przecież mamy się wzajemnie wspierać i pomagać sobie... szczerze mówiąc mi też się odechciało nadrabiać wszystkie zaległości...

Dziubus tez tak mam wiesz … czasem …

Kasia Joanna moje dziecko ma 5 drzemek po 30 minut w ciagu dni.

Joasia no coz pieknie wyglądałaś J

Pumi fajnie ze Dominika wszystko będzie ok. J i ciesze się z waszego malego sukcesu oby tak dalej.
 
ja tez wrzucam marchewke do sokowirowki i potem dodaje troszke przegotowanej wody. A jutro postanowilam dodac do skoku tez jablko. Hmm - ale bedzie pychotka.
Dziekujemy za wszystkie pochlebne komentarze.
Skladam reklamacje- zadna nie wstawila dzis zdjec swoich pociech:wściekła/y: ojjjj, moje panie, opuszczacie sie , opuszczacie !!!!:wściekła/y::-D
Smialam sie ze Mimi dam kufel piwa a tymczasem narobilam sobie mega chcicy na zimny kufelek- hhhmmm-powiedzmy Zywca :-p. 1,5 roku abstynencji - kiedy ja przestane karmic????:baffled::baffled:
 
Pumi bardzo sie cieszę, ze z Dominiczką jest tak dobrze.Dziewczynka taka śliczna jest jak lalecza, nie wiem co oni od niej chą.Mam nadzieje ze niedługo wszystko co złe będzie za wami...A jak zdrówko męża no i Wasza firma?????
Ja wrzuce jakąś fotke..Albo kilka hiii;-)
 

Załączniki

  • 100_4178.jpg
    100_4178.jpg
    712,6 KB · Wyświetleń: 20
  • 100_4105.jpg
    100_4105.jpg
    480,3 KB · Wyświetleń: 13
  • 100_4189.jpg
    100_4189.jpg
    431,5 KB · Wyświetleń: 17
reklama
a bede sie chwalic moja Dusia ,JEST NAJPIEKNIEJSZA NA SWIECIE A JAKIE CUDNE KUPY WALI:-D:-D:-D Ale moze cos z nia i ze mna nie tak, bo JESTESMY VEGATARIANKAMI:szok::szok::szok::szok:
jutro wstawie zdjecie kupy:dry: a dzis NADUSIA w nowej czapeczce;-)
aha, mam ciemna , piekna opalenizne NIE PO OLEJU, tylko smarujac sie filtrem 30tka i z reguly unikacjac slonaca 12-3 po poludniu:cool2:
pozdro:nerd:
 
Do góry