reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

hejka
ja dzis padam na pysk, 2 noce nie przespane i kolejna sie szykuje , Natalia marudna bo ma zapalenie oskszeli i jeszcze zeby jej dokuczaja takze chodze jak zabi, i bylam na panienskim siostry ale bylo bez siostry bo jej przyszla tesciowa jest chora i zawiezli ja do szpitala dzis bo cos powaznego sie dzieje wiec ja z kolezankami sie wybralysmy same i i tak dlugo nie posiedzialam bo maz co chwile mi pisal smsy ze babka nie daje rady z mala i ona ciagle ryczy i musialam wracac do domu i ja uspalam i kolezanki chcialy zebym jeszcze wrocila ale moj maz sie nie zgodzil, jestem wsciekla bo jestem uwiazana jak pies, i nie wiem jak babka ma dac sobie rade z mala w sobote jak na wesele pojdziemy ale wiem jedno ze raczej z nia mojej corki nie zostawie a maz mnie poparl i przeraza mnie to ze jak ja mam wrocic do pracy jak Natalia przy nikim innym nie zasnie jak tylko przy mnie, masakra, zal mi jej taka chorutka a nie dobra mama chciala na panienskie, sie porobilo ale jak Natusia wyzdrowieje to se odbijemy i wtedy zostawie ja z moja mama przynajmniej bedzie bezpieczna, bo ten babsztyl tylko sie wymadrzac umie
 
reklama
czesc Dziewuchy- dopiero doczytałam...
jesli chodzi o Masiek to zgadzam sie z Albi i Szczypawka.Moze sie do nas odezwie...
Dziuba Martynka ma śliczne ząbki... Julkowi do tej pory nie wyszla 2ga jedynka..;/
ale nie jest marudny, zreszta przy pierwszym zabku tylko raz ostro plakal ok.5 min i tyle- ale nie wiem czy przyczyna byly zabki wtdy- mial normalne dziaselka, tylko jak przejchalam palcem chopowate i widac pod koniec bylo juz zabka.... ale jakies rozpulchnione czy cus to nie.... jesli chodzi o "stosunki melzenskie" to bardzo sie ciesze,ze jest tak u Was:-) nic tylko zyczyc,zeby tak bylo zawsze:tak:
Pumi Dominisia super dzieczynka i jakie sliczne ma buciki:-)
Mili zazdroszcze(pozytwymnie) tych 6 zabkow, a suknienka oki.. osobiscie nie lubie dlugich , bo nie umiem tanczyc w nich.
Joaa1 jesli chodzi o malzonka, mam nadzieje,ze to stres "poslubny" ale ablsoutnie sobie nie pzowol i bron Boze Go nie tlumacz w rzaden sposob- ja tak robilam i patrz co teraz mam... i nie laz za nim,zeby mu tlumaczyc,ze zle zrobil to ona ma przyjsc przeprosic i powiedziec sam od siebie!!!
Pandi i Kasia-joanna zycze Wam duzo zdrowka....
Esti wspolczuje zaszczykow i uzadlenia- ja tez mam uczulenie... to jest okropne.... mam pytanie z jakiej formy podawals slocziki zrybami Olisiowi bo u mnie nie moge znalezc po 6, sa tylko po 9:baffled: zreszta u mnie nie wiele mozna znalezc... natsa napisala cos o jakies cisowiance- o co chodzilo, bo chyab mnie wtedy na forum nie bylo??!!
Kasia21 zycze milego wypoczynku....
Basia i Aga jestem z Wami, wierze mocno,ze wyniki bede dobre..
aOla sukienka dleikatna mi sie pododba....
wszystkie dzieciaki cudne...
u mnie ok, tylko jakos sil ostatnio nie mam... to chyba zmeczenie, ale takie potworne.. i nawet nie wiem dlaczego... moze sytuacja, a moze taki czas?!
Julek jest bardzo towarzyski, wyobrazcie sobie,ze wszystkiech wszedzie zaczepia.... i jak ktos do niego nc nie powie to krzczyczy... a jak ten ktossie na niego pozniej popatrzy to robi taie zalotne spojrzenie i rogal:)
mial ostatnio strszne uczulenie odtstawilam pomidory i zeszlo- kurcze a on uwielbia pomidorowa...:zawstydzona/y:teraz ladnie je meleko, ale jak znwou przyjdzie czas,ze bedzie jadl tylko 2 razy dzienie to czy m ja go bede karmic?!
bylismy wczoraj w Poroninie bo przyjehcla tam moja rodzinka na wczasy- a mieszkaja daleko wiec to jedyna mozlwosc,zeby sie zobaczyc- no chyba,ze po poproawce do nich pojade na winobranie;-)
byl taki grzeczny,ze szok- oczywisciw szystkich zaczepial...i byl przeszczesily bo Go wynosili za czasy na rekcach:)
Aga Julek siedzi ale nie zawsze, jeszcze wywraca sie czsmi do tylu... nie przejmuj si etym... Wikus jest cudny i to najwazniejsze... a zobaczysz za pare miesciy bedziesz nam tu wzdychac, ze fajnie kiedys bylo jak Wikus lezal w lozeczku- moemy i ezalozyc??!!:-)
ide nyny, bo brakuje mi najwiecej snu....
buziaczki Kochane....
 
mili Kochana spróbuj nauczyć Ntalkę zasypiania bez Ciebie... wiem że to łatwo powiedziec, ja sie staram nauczyć Martyynkę żeby zasypiała sama w łóżeczku - i nic z tego nie wychodzi :wściekła/y: a na wesele możesz mi podrzucić Natalię, skoro moja codziennie wieczorem wrzeszczy i nie chce zasnąć to mogę znieść jeszcze jednego krzykacza :-D
a ja spać nie mogę, mala obudzila się już o 6 i kula sie po moim łóżku a ja co mam robić...? pogoda nam się zeźliła, wieje jak cholera, chmurzy się że zaraz lunie, zimno, szaro, ponuro... mi osobiścieto nie przeszkadza dopóki nie pada, właściwie jesaień to moja ulubiona pora roku i już nie mogę się doczekać żółtych liści spadających z drzew... ahhh jakie to romantyczne...!!
 
dzidzia ta cisowianka była na Samotnych rodzicach i lipcówkach 2008, uwazała ze ma dwójkę dzieci- bliźniaczki i zadawała nam takie dziwne pytania, potem napisała ze przez ten zamęt z blizniaczkami zapomniala powiedziec ze ma jeszcze trojaczki,które sa o 10 miesiecy starsze od tych wyimaginowanych blizniaczek, okazało sie ze jest chorą osobą która nie moze mieć dzieci. miala dziwne zdjecia na naszej klasie i na fotce.... byly to zdjecia lalek,ale takie zdjecia jak czasami w horrorach sie ogląda i uwierzcie ze bylam wystraszona jak to widzialam bo one byly naprawde przerazające...
no i nie jestem estera ale ja sloiczki z rybką miałam z bobowity.
 
Natka niewiedziałam że była chora myslałam że jej sie nudziło niewdrążałam sie w te sprawe.Za nami mało spokojna noc Amelka BUDZIŁA sie 5 razy i sie cały czas kreciła.Mili mija niunia usypia w łóżeczku ale musi albo ja albo mąż ja po pupie klepać i pieluszke na oczkach ma,i całą noc spi w u siebie chyba że chora to wtedy z nami.Dziuba u nas też pogoda nieładna i co ja bedę robić z dzieciakami w domu i to tyloma.Kupa A MELKI już ładna i dosc gesta ale czesto robi.
 
witam .ja juz po sniadanku ,kamilek tez .pogoda piekna wiec tradycyjnie na dlugi spacer .przy okazji odbiore wyniki z wczorajszego badania.
ja do was pisze a kamilek lezy na brzuszku w lozeczku i bawi sie zabawkami a zabawa wyglada tak ze wyrzuca specjalnie zabawke z lozeczka i krzyczy na mnie ej zebym mu ja podniosla a jak juz mu ja dam to sie smieje w glos i wyrzuca kolejna:baffled::-D.
wczoraj pohustalam go chwilke na hustawce wieszanej i byl przeszczesliwy .
podsuncie mi pomysl co mam ugotowac dzis na obiad niemam juz pomyslu. i dla kamilka tez .
 
reklama
Do góry