reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

jagna, tą spacerówkę też widziałam, ale - chociaz to mało ważne - nie podoba mi się:no:
dziuba, nam się model Tobi też podobał z powodu nazwy:rofl2:
girly, dzięki za propozycje, przeanalizujemy je również:happy:
i w ogóle wszystkim dziękuję za podpowiedzi:tak::tak::-)
 
reklama
bo kurdę stabilność stabilnością ale właśnie dlatego że Tobi jest ciężki nie chcę ciężkiego wózka:no: i jak znaleźć złoty środek - bądź mądry i pisz wiersze:baffled:
 
Dziewczyny czy wasze pociechy maja jakies fajne sprawdzone zabawki? Bo u nas mata edukacyjna kiepsko funkcjonuje :-( byłam wczoraj w zabawkowym, ale jak zobaczyłam natłok zabawek, to wkońcu nie wiedziałam co wybrać, teraz buszuje po Allegro i mam podobny problem...
 
Girly- jeszcze nie mialam sie okazji przywitac- witaj z powrotem. Fajnie ze znowu do nas zagladasz. Szkoda ze ja teraz rzadziej- ale za duzo afer ostatnio i jakos mi ochota zmalala.
Co do rozmiarowki - ja dla Dominiki kupuje 12-18 mieisiecy a ledwo skonczyla 6 takze witaj w klubie hihihih.
Mata i inne zabawki ( w ilosciach znacznie przekraczajacych pojemnosc naszego mieszkania) budza zainteresowanie malej przez 10 minut a potem jest wrzask. NAJDLUZEJ BAWI SIE FLACZALYM BALONEM NAPOMPOWANYM HELEM I PLASTIKOWA BUTELKA PO WODZIE W ZIARENKAMI RYZU W SRODKU
 
Witaj Pumiaczku :-) widzę, że "maluchy" nam ładnie rosną:szok: Własnie czytałam tyle postów i nie mogłam Cię znaleźć, miałam dziewczyn pytać co sie stało...dobrze, że jesteś ;*

Albi...Pani Szeleścik mnie zmiażdzyła:laugh2:
Chciałam mu kupic cos fajnego...i własnie szukałam coś w stylu Pana Metki i Pani Szeleścik - przy macie mamy taki szeleszczący liśc i to jest najlepsza zabawa ze wszytskiego...może grać, spiewać, ruszać się i nic nie budzi zainteresowania - za to bardzo interesujące sa kable od komputera i przycisk który świeci, klawiatura, telefon, firanka i gazety ehhe Zatem pora zmienić zainteresowania :)
 
Ostatnia edycja:
Oj dawno tutaj nie byłam...
Wczoraj wróciliśmy z pochmurnego polkiego morza, nikt mnie nigdy nie namówi na polskie morze, siedzieliśmy w pokojach....
Dzisiaj jedziemy obejzec mieszkanko, i działke, chcemy najpierw sie wyprowadzic od rodziców no a działke bo wtedy zaczniemy sie budować...
mały mój jeszcze nie siedzi, ale nic na siłe, widocznie jeszcze nie czuje sie na siłach.
A no i 20 wrzesnia zaplanowalismy sobie (wczoraj) wyjazd do chorwacji, mam nadzieje ze tam pogoda bedzie.
Ulubiona zabawka mojego synka sa ---stoooppkiii mniam
 
Dziewczyny czy wasze pociechy maja jakies fajne sprawdzone zabawki? Bo u nas mata edukacyjna kiepsko funkcjonuje :-( byłam wczoraj w zabawkowym, ale jak zobaczyłam natłok zabawek, to wkońcu nie wiedziałam co wybrać, teraz buszuje po Allegro i mam podobny problem...

zabawki które ja polecam:-) jedne z najlepszych, którymi mała się bawi
choć ceny są droższe warto kupić lepszą zabawke
 

Załączniki

  • hjjh.jpg
    hjjh.jpg
    282,9 KB · Wyświetleń: 22
  • DSC04937.jpg
    DSC04937.jpg
    328,5 KB · Wyświetleń: 22
reklama
Do góry