reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
Ale ja nie mialam wyboru kiedy bede miala dziecko. Natura za mnie zadecydowala a nie co jest bardziej popularne. Jakbym mogla to bym miala dziecko juz dawno temu i tylko o to w tym wszystkim chodzi. Plany mozna miec rozne a zycie je weryfikuje i roznie nas doswiadcza sprawiedliwie lub nie. Ale trzeba brac pod uwage ze ludzie maja rozne doswiadczenia zyciowe czasem super a czasem bardzo bolesne i tak jest na kazdym etapie naszego zycia. Ja sie czuje szczesciara ze wogole zaszalm w ciaze. Jak na usg patrze na monitor to nie wierze ze to sie dzieje naprawde w moim brzuchu. Strasznie na ten moment czekalam. Zycze wszystkim wam na forum zeby wasze ciaze zakonczyly sie szczesliwie a w styczniu jazda bedzie sie chealila zdjeciem swojego dzieciaczka i tym sie cieszmy [emoji3][emoji3][emoji3]
 
Martusia pisz pisz, każde zdanie jest cenne, a życiowe doświadczenia ty bardziej.
Ja tam uważam, ze fajnie ze nasE forum się rozwija i nie jest "płaskie". Takie pitu pitu o niczym byłoby na dłuższa metę nudne i forum umarłoby śmiercią naturalna w myśl zasady ze jak się nie rozwijasz to umierasz.
 
Joa masz racje, duzo roznych emocji jest na naszym forum i fajne jest to ze sa te same dziewczy od poczatku i juz wiemy co gdzie i jak i sie wspieramy. [emoji3]
 
Dziewczny, mam pytanie o lózeczko - jakich wymiarow macie lozeczka dla dzidziusia albo jakiez zamierzacie kupic? Ja sie zastanaeiam nad takim 140x70 2w1, czyli lozeczko + tapczanik.
 
O matko co za dyskusje :p ka nikogo nieoceniam kazdy ma wlasne zycie i wszystko i tak sie zmienia niezawsze z naszwj winy.

A ja siedze w poczekalni u gina przedemna 3 osoby plus jedna w gabinecie :-)
 
reklama
Karolina, ja jakieś małe muszę kupić, bo na początku będziemy mieszkać w obecnym mieszkaniu 2- pokojowym i dzidzia będzie z nami w sypialni. Ale szczerze mówiąc jeszcze nie myślałam o rozmiarze do końca. Musi mi się zmieścić do obecnej sypialni. Potem, może po pół roku, może więcej (zależy jak się finansowo wyrobimy) przeniesiemy się do nowego mieszkania, gdzie dzidzia już będzie swój pokój miała.

Na pewno chciałabym bielone. Bo takie mebelki bym chciała do pokoju dziecinnego w nowym domku. :-)

A i pochwalę się. Ogarnęłam wózki. I znalazłam idealny, który spełnia wszystkie moje wymagania - leciutki (chyba najlżejszy na rynku, jaki widziałam), koła na miasto i w teren, spacerówka wygodna i funkcjonalna, gondolka też. Tylko cena... masakryczna... I właśnie się łamię. Bugaboo Cameleon 3. Koszt - ponad 4 koła... MASAKRA!!!
 
Do góry