reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Bycie rodzicem to codzienna przygoda pełna wyzwań, ale też pięknych chwil. Chcemy poznać właśnie te momenty, które sprawiają Ci największą radość! Napisz w kilku zdaniach , co najbardziej cieszy Cię w rodzicielstwie, a możesz wygrać atrakcyjne nagrody ufundowane przez Bella Baby Happy 💛<

reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Ja mojego noszę godzinami. Niestety tylko w tej pozycji odpoczywa mu brzuszek i nie płacze, ale właśnie wracamy od doradcy chustowego i od jutra nosimy się w chuscie. Mamusi ręce i plecy odpoczna:))
 
reklama
:))
 

Załączniki

  • 1456227201809.jpg
    1456227201809.jpg
    51,4 KB · Wyświetleń: 115
Haha no nie zartuj. Zmeczona matka patrzy ze zdjęcia. Do tego jeszcze zagluciała, nad też dopadła infekcja:(
 
Dziewczyny jak usypiacie swoje dzieci? Wprowadziła ktoras model kladzenia do łóżeczka i czekania aż dziecko samo usnie? Moja cora właściwie usypia tylko na ramieniu a mi pomalutku ręce mdleja
 
reklama
Do góry