reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2023

reklama
Też zaczęłam szaleć za jedzeniem na ciepło, parówki delikatne z szynki na ciepło. Do tej pory tego nie jadałam a w ubiegłym tygodniu chyba z 10 zjadłam. Jednego dnia jajecznicę wciągnęłam. Ale przez ostatnie dni jak wstaje to jestem taka padnięta ze nie mam siły nic robić:(
ooo właśnie ja w zeszłym tygodniu kupiłam parówki mężowi bo ja nigdy nie jadłam. I właśnie odgrzałam sobie zupę i tak mnie wzięło na tą parówkę że dorzuciłam dwie. Odnośnie jajek jest mi niedobrze na samo słowo I widok. Nie mam w ogóle na nie ochoty. A wcześniej jajecznica, omlet I na twardo wchodziły jak ta lala.
 
Ja też mam dzisiaj wizytę. Nie ma na razie jakiejś tragedii ale boję się czy tam nadal jest coś jeszcze. Niby się pocieszam że żadnych plamien nie było ale tak mam przed oczami moje ostatnie usg kiedy dowiedziałam się że ciaza obumarła... 😞
Trzymam kciuki za dobre wieści 🤞♥️
Daj znać po wizycie 🙂
 
Ja też mam dzisiaj wizytę. Nie ma na razie jakiejś tragedii ale boję się czy tam nadal jest coś jeszcze. Niby się pocieszam że żadnych plamien nie było ale tak mam przed oczami moje ostatnie usg kiedy dowiedziałam się że ciaza obumarła... 😞
Powodzenia . Trzymam kciuki. Ja tez mam takie same obawy bo moja pierwsza ciąża tez obumarła i było to poronienie zatrzymane ale od początku miałam jakieś plamienia. A teraz pocieszam się tym ze nie mam żadnych plamien / krwawień .
 
reklama
Wróciłam, zarodek 0,92 cm, ciąża wcześniejsza niż z ostatniej miesiączki, jutro mam powtórzyć bete, następna wizyta 3.06 g. 11 i wtedy przed wizyta druga Beta. Mam nadzieje ze w czerwcu już usłyszę serduszko 🙈
A w sumie w jakim celu na tym etapie lekarz chce żebyś robiła betę?
 
Do góry