reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Witam i ja:)

I u nas śnieg jest i wieje strasznie,

A my po weekendzie wypoczęci;-) Zuzka została u babci a my poszliśmy sobie do kina , a potem się wyspaliśmy:-D

Zuzka coraz śmielej przechodzi cały pokój:eek:
 
reklama
Witam

U mnie narazie mocno wieje..
JA mogę trochę odsapnąć bo jest u mnie mama od soboty i K szczęśliwy że babcia z nim szaleje:)

Malwina super że randka z M się udała:) a na jakim filmie byliście jeśli wiedzieć można?
kaamaa to rośnie ci mała kuchareczka:) a pierniczki na choinkę czy do jedzenia?

Miłego d
 
Malwina zazdroszczę Wam miłego wieczoru. Nam przez 10 miesięcy udało się wyrwać na 2 wesela. A do kina wybieraliśmy się chyba ze 20 razy i nic z tego nie wyszło.

Bećka taak kucharka pełną parą cała kuchnia w mące a a koniec jeszcze wywaliła całe pudełko kakao z szafki więc kuchnia i J biało-czarna :-D A pierniczki te które się trochę przypaliły i nie zdatne do jedzenia to won na choinkę a reszta do jedzenia.

Dziewczyny a jakie plany macie a sylwestra?
 
Becka byliśmy na :Śniadanie do łózka" , szczerze polecam .
Długo nie uśmialiśmy się tak bardzo, a do tego cała sala była całkowicie zapełniona..
Także wieczór sie udał;-)
 
Ja sylwestra mam całym rokiem bo mój M ma na imię Sylwester:)
W tym roku spędzam z synem bo M ma granie. 5 lat już gra więc jestem przyzwyczajona do samotnych nocy sylwestrowych.
A gdyby nie grał to pewnie spędzilibyśmy w domu ze znajomymi, takie imprezki najbardziej lubimy.
 
A my sylwestra pewnie będziemy spędzać w domku z Zuzia i może zaprosimy jakiś znajomych, albo pojedziemy do Sopotu do rodziców M, jak co roku.
 
a my pewnie sylwestra spędzimy we trójkę, może znajomi wpadną na chwilę, niby my też mamy zaproszenie do nich ale z Bartusiem to ja nie za bardzo widzę Sylwestra poza domem
 
Hej dziewczynki :-) u mnie tez biało, zimno i strasznie wieje :-(ja musze syna odprowadzac na 8 do szkowły wiec 2 razy dziennie draluje w tym mrozie, szkoda mi julci bo dzis mróz. Ja sylwestra spedze w domu z mezem i dziecmi. Zazdroszcze wam wychodzenia z domu do kina , nie pamietam kiedy ja byłam, aaaa w ciąży bylam wtedy czyli dawno dawno temu;-) Pozdrawiam was cieplutko
 
my własnie wczoraj zapłaciliśmy i idziemy na sylwka wsumie jeszcze z czterema parami znajomych do knajpy Greysa :-) taka zabawa, z orkiestra i jedzonkiem do białego rana :-) a Amelka z moimi rodzicami zostaje w domku - łożezko bedzie u babci w pokoju zebym ja z M mogła sie po imprezce wyspac do 12 hihih :-D
 
reklama
Do góry