reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

reklama
topoleczka ja lubie zimę, więc licze że doleci a tak już mi się ckni za tym świątecznym klimatem że sanki oglądam, bo jak w końcu spadnie to na dzień albo dwa i trzeba być już gotowym ze sprzętem:)))) ..no chyba że będzie zima jak w zeszłym???!!!!

a jak chcesz kupić saneczki to są też wersje z ocieplaczem dla maluchów
 
Podobno ubiegła zima była zimą stulecia, a ta ma być zimą tysiąclecia, więc nie wiem, czy sanki nie będą jedynym środkiem transportu;-)
Właśnie nie wiem, czy chcę z ocieplaczem... Chyba kocyk wystarczy?
 
ja kupiłam ocieplany śpiworek do wózka i mozna go też montować w sankach, więc problem mam z głowy a jak będzie zima tysiąclecia to trzeba kupić jeszcze sanki dla siebie;)
 
Witam :)

a ja wczoraj D założyłam pierwszy raz kombinezon i kurde chyba to na kogoś z nóżkami krótszymi o połowę :/ i musze kombinezon jakiś kupić a dopiero co dobry był jak robiłam przymiarke
 
Melduje się pierwsza w tym tygodniu:) Podobno ma dziś u nas spaść 30cm śniegu, ale to info z drugiej ręki, więc nie do końca wiarygodna. Na razie nie pada, ale za to wieje...


ja kupiłam ocieplany śpiworek do wózka i mozna go też montować w sankach, więc problem mam z głowy a jak będzie zima tysiąclecia to trzeba kupić jeszcze sanki dla siebie;)

My też mamy śpiworek do wózka. Co on musi mieć, żeby można go było montować na sankach?


Ku przestrodze;-):
0a79df18f9492a94.jpg
 
Ostatnia edycja:
Hello

Topoleczka podlasie też dzisiaj ma zasypać podobno ma spaść 25cm śniegu :-) w sumie od rana pada i robi się zamieć bo wicher aż chata trzeszczy.

A obrazek :-D:-D elegancki.


My wczoraj z J wczoraj odwaliłyśmy kawał roboty upiekłyśmy 100 pierniczków zostało 81 bo pierwsza blacha spalona ha !
 
reklama
hu hu ha hu hu ha nasza zima zła
u nas tez dzis od rana sypie a podobno najobfitsze opady maja byc miedzy 11 a 12 to jak bede wychodzic z pracy to nie wiem czy trafie do domu
Bartuś bardzo grzeczny był w weekend czyli dal mamusi odpoczac - moje kochane dzieciatko
a tak w ogole to witam was wszystkie z samego rana cieplutenko
 
Do góry