reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Ostatnia edycja:
reklama
Hoho ale tu tortowo:-D
Ja zamowilam w cukierni,ze swieczka i napisem i ozdobami paroma,reszte ciast zrobie sama ...jeszcze nie wiem jakie ale mam jeszcze czas..do soboty,bo w sobote impreza:-)
 
Agbar - jeszcze raz sto lat dla Alexa!!!
Ja też zamówiłam tort w cukierni, tylko zapomniałam o napisie i muszę jeszcze raz jechać i powiedzieć żeby zrobili. Resztę ciast też piekę sama.
No i impreza też w sobotę, bo u nas akurat roczek wypada właśnie w sobotę.

Dziewczyny, jak już zrobicie te torty, to nie zapomnijcie zrobić zdjęcia i się tu pochwalić :)
 
Agbar sto lat dla malucha
a ja się zastanawiam jaki tort zrobic bo chciałabym taki żeby Bartuś mógł chociaz kawałek spróbowac.A ja nie podaje mu jeszcze jajek bo miał uczulenie i mamy dopiero wprowadzić po roku.zaczął ostatnio jeść biszkopty i tam przecież też jest masa jajowa wiec może się skusimy podac:-)
Sama nie wiem
 
reklama
Dzisiaj zostałam ciocią!! :-):-) Moja bratowa dzisiaj z rana urodziła chłopczyka, juhuu ale jestem szczęśliwa, nie śmiało ale chyba też zostanę jego chrzestną.



M idzie jutro składać wniosek o przyznanie dotacji z UE na rozkręcenie własnej firmy. Trzymajcie kciuki! jak się uda to zostajemy w PL jak nie to niestety Norwegia :-(


Zastanawiam się nas tymi dwoma tortami

http://www.cukierniamel.pl/images/f6603ec376585328aeac016479cbcb13.jpg

w tym tylko zmienić napis ze chrzcin na urodziny.

no i jeszcze ten:

http://www.cukierniamel.pl/images/65e372ab6c3c65ebfb2511c39732c5c6.jpg

Nie mam pojęcia, który wybrać :no:. Potrzebuję 2kg i nie wiem czy ten pierwszy zrobią taki mały.
 
Do góry