reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Paula - cieszę się że pomogło. Ostatnio dowiedziałam się że na ząbkowanie też tantum dobre - podobno pomaga - kilka koleżanek potwierdziło.

przykre z teściową - może jeszcze zmieni plany.....

Planujecie następnego kurczaczka? Powodzenia!
 
reklama
Paula no to faktycznie przykro wyszło... A może chce mieć w sobotę Zuźkę na wyłączność :tak: bo w niedzielę to rozchwytywana będzie. Moja babcia tak właśnie robi ma przyjść jutro.
Co do chodzenia to moja też leń parszywy :-D Czasami się puszcza zrobi dwa kroki i bum. A ja i M też takie lenie byliśmy, to wiadomo po kim ma.
Fajnie że już Wam ta chrypka przeszła.


Czechow Tantum Verde ogólnie jest przeciwbakteryjne i łagodzące, więc mozliwe że na ząbki też pomaga.


Edyta Tymek Topoleczki urodziny ma dopiero w lutym :-D Tymuś Kai dzisiaj ma urodzinki :tak:

E:

Malwina u Nas też 8 i też długo nic nie było, widzę że lewa trójka jej idzie na szczęście objawia się to tylko ślinieniem :-)

Paula to goń po test do apteki, jeszcze się na wrzesień załapiesz :-D
 
Ostatnia edycja:
Hej...
Przepraszam za tyły tutaj, ale czasu brak i net świruje.
O dziwo dziś mnie zaskakuje :) bo mi śmiga....

Topoleczka Tymkowi moc życzeń!!!
Kama JULCE najlepszego!!!!
Paulinaa to Ci Adaśko prezent z tym mówieniem "mama" zrobił :)
Paula powodzenia, może faktycznie może....

Chorowitkom zdrowia...!!!

Co do zębów to C jak miał 6 tak ma....ale przy każdym wychodzeniu mamy takie jazdy kupowo nie wiadomo jakie, ostatnio zapalenie ucha, że ja dziękuję...nie pali mnie się do kolejnych zębów.....

A C coraz pewniej zaczyna chodzić- jupii.....
choć już sama nie wiem ;) bo szkodnik się coraz większy robi...
A złośnik.....
dziś mi scenę w kościele zrobił jak chciałam Go do wózka zapakować. Wcześniej wyjęłam gościa bo paluszkiem pokazywał na szopkę, to wyjęłam... Zawsze wyjmuję, ale dziś jakoś miałam nosa by Go nie ruszać...ale była scena....
Oczywiście odjechałam z Nim na bok, ale w kościele kilka osób i niezłe echo więc i tak się niosło. Trochę uwagę odwróciłam i Go zapakowałam ale co scenę zrobił to zrobił i jak na złość rączki blokującej by nie wypadł mi ze spacerówki, chyba z nerwów zapiąć nie mogłam...

Scenę wczoraj też miałam bo Mu zabrałam w sklepie makaron :) tzn. przy wyjściu bo rękawiczki musiałam Mu ubrać....
Wasze dzieciaki też tak robią? Złoszczą się jak coś nie po ich myśli?


I mam pytanie ile posiłków mają Wasze roczniaki i jakiego typu, ile w tym mleka...?

Miłego wieczoru...
 
witam:-)
Wasze maluchy to mają już sporo ząbków mojemu Bartkowi to dopiero teraz 2 wyszła i razem narazie ma 5.pierwsze wyszły mu we wrześniu 2 dolne potem dluuuuga cisza no i w grudniu sie zaczęło.
Klara mój też robi sceny i sie złości nawet jak nie może czegoś w domu siegnąć bo jest za daleko a jak cos mu zabiore bo nie może tego mieć uuuu to wtedy jest ryk.Nasze maluchy poprostu za wszelka cenę chcą postawić na swoim:-)
a jeśli chodzi o jedzenie to mój Bartuś je 3 razy dziennie mleko z samego rana mleko z dodatkiem trochę kaszki,drugie śniadanie to kaszka albo bułeczka z maselkiem ostatnio nawet paróweczke jadl,później obiad ,potem butla mleka z dodatkiem znowu kaszki,na podwieczorek to różnie czasem owocka np.banana jabłko to zależy albo bułeczka z serkiem ostatnio zrobiłam mu jogurt z malinami to sie zajadał:-),no i na noc butla z kaszka.W między czasie chrupki kukurydziane czasem biszkopcik no i picie soczki herbatka.
 
Kobietki, to nie mój Tymuś ma urodzinki, ale dzięki za życzenia:-)Podobno Tymek Kai ma dziś roczek-więc wszystkiego najlepszego dla niego:tak:

Paula,
chodziło mi o nastrój, ale dobrze, że u Zuzi też lepiej:-)U nas na Chrzcie Św.Tymka nie było jego najfajniejszej cioci-i to najprawdopodobniej dlatego, że mój M nawalił i zaprosił swoją rodzinkę na ostatnią chwilę (byłam pewna, że zrobił to sporo wcześniej...). Było mi tak przykro, że się poryczałam...
Napisz, co z @:happy::-)Może Fasolinka;-)?
No i ząbka gratuluję nowego-staramy się Was dogonić:-)


Klara, o posiłkach powinno być na innym wątku, ale Ci napiszę pokrótce: my mleko 2xdziennie(rano,wieczór), raz dziennie obiad z mięskiem, raz warzywka lub kanapeczka lub jogurt/serek z owockiem(zależy, co mamy) i raz kaszka. Wsio.
Tymcio też się wkurza, jak coś nie jest po jego myśli. Pomarudzi, pokwęka, popłacze chwilkę i mu przechodzi zazwyczaj.Poza domem tak nie robi-raczej nie było powodu.

Co do ząbków, to u nas też przecież kiepściutko w porównaniu do większości. Te dwa górne dopiero się przebiły niedawno i nie widać ich przy uśmiechu. Ale już są:-)No i czekamy na przebijające się 4 górne.
I pytanko jeszcze:czy któreś z Waszych dzieci (chłopców;-)) miało może sklejkę? I czy, jeśli tak, to zeszła ona sama? Tymcio właśnie ma i idziemy do lekarza za tydzień na kontrolę. Kobietka powiedziała, że do roczku będziemy obserwować, czy mu nie zeszła, a potem pewnie zaczniemy działać... Już się boję... Podobno jak nie zejdzie, to tzeba skórkę nacinać, a mój Tymuś już się nacierpiał przy podcinaniu wędzidełka, więc mam wielą nadzieję, że ta sklejka sama zniknie...

Dobrej nocki Babeczki:-D
 
Ostatnia edycja:
Czechow a widze ze Laura już 12 zabków ma. U nas wyszło 8 i jest długa cisza

Paula no może?!

Jej zęby wykańczają mnie psychicznie....Mam nadzieję że teraz się trochę uspokoi bo osiwieje....


Hej...
Przepraszam za tyły tutaj, ale czasu brak i net świruje.
O dziwo dziś mnie zaskakuje :) bo mi śmiga....

Topoleczka Tymkowi moc życzeń!!!
Kama JULCE najlepszego!!!!
Paulinaa to Ci Adaśko prezent z tym mówieniem "mama" zrobił :)
Paula powodzenia, może faktycznie może....

Chorowitkom zdrowia...!!!

Co do zębów to C jak miał 6 tak ma....ale przy każdym wychodzeniu mamy takie jazdy kupowo nie wiadomo jakie, ostatnio zapalenie ucha, że ja dziękuję...nie pali mnie się do kolejnych zębów.....

A C coraz pewniej zaczyna chodzić- jupii.....
choć już sama nie wiem ;) bo szkodnik się coraz większy robi...
A złośnik.....
dziś mi scenę w kościele zrobił jak chciałam Go do wózka zapakować. Wcześniej wyjęłam gościa bo paluszkiem pokazywał na szopkę, to wyjęłam... Zawsze wyjmuję, ale dziś jakoś miałam nosa by Go nie ruszać...ale była scena....
Oczywiście odjechałam z Nim na bok, ale w kościele kilka osób i niezłe echo więc i tak się niosło. Trochę uwagę odwróciłam i Go zapakowałam ale co scenę zrobił to zrobił i jak na złość rączki blokującej by nie wypadł mi ze spacerówki, chyba z nerwów zapiąć nie mogłam...

Scenę wczoraj też miałam bo Mu zabrałam w sklepie makaron :) tzn. przy wyjściu bo rękawiczki musiałam Mu ubrać....
Wasze dzieciaki też tak robią? Złoszczą się jak coś nie po ich myśli?


I mam pytanie ile posiłków mają Wasze roczniaki i jakiego typu, ile w tym mleka...?

Miłego wieczoru...

Widzę że charakterny człowieczek Ci rośnie. Nasze maluchy coraz bardziej kumate się robią i zacznynają dokazywać.

Co do jedzenie to nie wiem czy ci pisać jak u nas bo to straszny niejadek... chociaż dzisiaj wciągnęła 2 porcje leczo więc może wyjdziemy na prostą?
 
reklama
Topoleczka chodzi ci chyba o stulejke:-)
U nas też mamy z tym problem ale mnie moja pediatra narazie kazała czekać i nic nie robić bo może samo sie naprawi:-)ponoć chłopcom daje sie czas nawet do 3 roku życia no chyba że są jakieś problemy z układem moczowym.
 
Do góry