reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Czechow, się ciesz, że nie ma wody-masz chwilkę dla siebie:-)A my się cieszymy, że też dla nas:tak:
No i ktoś Was w końcu przebił z ząbkami:-)
.

Witajcie w tą zawieruche! Właśnie piję sobie kawkę, bo moja wczesniejsza kawka wyladowala na obrusie. Na szczęście już chłodna była.
Moj synuś to kreatywny człowiek jest. Nie potrzebuje, ani pchacza ani chodzika. Do nauki chodzenia wykorzystuje krzesło lub stoliczek edukacyjny. Pewnie jakiś inżynier z niego wyrośnie!!!:-)

U nas tak samo było:-)NAwet teraz, jak Tymuś już chodzi, to sobie czasem krzesełko dla zabawy popycha

Witajcie :-)

Jestem mamą styczniowego maluszka i chciałabym do was dołączyć (tak trochę nieśmiało), można? :-)

Paula, zapraszamy:-)Pisz dużo i fotki wrzucaj:tak:n I siłek mnóstwo Ci życzę, Podwójna Mamusiu;-)


A mój mały Łobziak nie śpi, a spać powinien już od 11!!!!!!!!!!!!!:szok:Nie wiem, czemu... Idę dać mu znowu smoka...
 
reklama
Rzeczywiscie jak nie pranie to prasowanie. chociaz ja narzekac nie moge bo prasowac lubię

Paula zg witaj i ogromne gratulację.

U nas wychodzą teraz 5 takze jakoś nie pokolei:-)
 
Boze błogosław cisze, syna wujek zaprowadził do szkoły na bal a córcia w końcu zasneła
:happy: tylko w głowie mi strasznie dudni. Dziewczyny mi melisa nie pomaga, mogła bym wypic jej moza i nic. Mam nawracajaca depresje i swego czasu brałam anty depresanty ale tez nie pomagały to faszerowali mnie psycho ale ja nie chce tak zyc, nie bede nadazac za dziecmi bo one spowalniały moja reakcje i otumaniały. Teraz przy 2 dzieci musze byc aktywna i spostrzegawcza zeby nic sie dzieciakom nie stało. Tak ze meliska za słaba ale dziekuje za troskliwosc.
 
Noż kurcze posta mi wcięło:wściekła/y:

paula_zg
witaj wśród nas! widzę że i ciebie nagroda konkursowa skusiła:-D,wrzuć jakieś fotki i gratki z racji fasolki:tak:

tak się zastanawiam gdzie się nasza Paula podziała bo coś ostatnio nie piszę...

u nas też ząbkowanie przebiega nie fajnie.
 
No właśnie u nas znowu się zaczęło ząbki kolejne idą i Bartek płacze z takim żalem.a przed nami jeszcze kilka zostało.
właśnie dziewczyny foty dawajcie bo ja już wrzuciłam mojego urwisa:-)no i nowa mamusia obowiązkowo musi się nam pochwalić maluchem:-)
 
Boze błogosław cisze, syna wujek zaprowadził do szkoły na bal a córcia w końcu zasneła
:happy: tylko w głowie mi strasznie dudni. Dziewczyny mi melisa nie pomaga, mogła bym wypic jej moza i nic. Mam nawracajaca depresje i swego czasu brałam anty depresanty ale tez nie pomagały to faszerowali mnie psycho ale ja nie chce tak zyc, nie bede nadazac za dziecmi bo one spowalniały moja reakcje i otumaniały. Teraz przy 2 dzieci musze byc aktywna i spostrzegawcza zeby nic sie dzieciakom nie stało. Tak ze meliska za słaba ale dziekuje za troskliwosc.

Edytko nie wszystkie antydepresanty spowalniają / otumaniają - poproś o inne - może mniejszą dawkę.
 
teraz sie nie lecze w ogóle , nie widzałam sensu ani poprawy, staram sie miec motywacje do codziennego zycia i funkcjonowania. Jest czasem cieszko podniesc sie z łuszka ale dzieci szybko mnie motywują swoim zachowaniem, na szczescie;-). Nie chce sie futrowac lekami, jestem czasem gorszą zołzą nisz rox (sorry za porównanie) ale mąz mnie i tak kocha hihihi.
 
reklama
Dawno mnie tu nie było :) Choć podczytuje czasem to jakoś wyszlo tak, że nie pisałam. Również postaram się naprawić to ale nie obiecuje :)

Odzywam sie bo mi się edytko ciebie żal zrobilo. Jak wiesz ja jestem pro- leczenie naturalne. Jest tu nawet na to odpowiedni wątek. Prosze nie wchodz w farmakoogię, bardoz słusznie, ze odrzuciłas tabletki. Nie moze byc tak, że jedne cie przytumanią a inne przyspieszą jak pisze topoleczka; nie ma tez biezpiecznych dawke jak pisze czechow - każda uzależnia z czasem i każda ma skutki uboczne.
Proszę zaintertesuj sie homeopatią lub izopatią - poszukaj lekarza, napisz skąd jestes to pomoge. Na bole glowy dodatkowo terapia czaszkowo-krzyzowa jest dla ciebie konieczna! Konieczna!!!
Piszesz, ze synek ma ADHD, jemu tez pomogloby i jedno i drugie. Poza tym - dla was istotne i wazne!! Zmien żywnosc!! Wywal z jedzenia białą mąke, cukier, wszystkie produkty przetwrzane, konserwowane itp...

Pozdrawiam was wszystkie :)
 
Do góry