• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Styczniówki kulinarnie!

Gosiu, to przepis zdecydowanie na małą blaszkę!

no blaszki takiej aż dużej to ja nie mam tylko ja mam podobny przepis na jabłecznik i robię w okrągłym półmisku żaroodpornym ale wtedy chyba 1 kg owoców wydaje mi się za dużo :confused: chyba ze zależy jakich jak myślisz :confused: bo agrest do kwaśnych należy wiec to raczej dużo sie nie daje wiec dałam pół kg i nas kwasiło hihi ;-)
 
reklama
no blaszki takiej aż dużej to ja nie mam tylko ja mam podobny przepis na jabłecznik i robię w okrągłym półmisku żaroodpornym ale wtedy chyba 1 kg owoców wydaje mi się za dużo :confused: chyba ze zależy jakich jak myślisz :confused: bo agrest do kwaśnych należy wiec to raczej dużo sie nie daje wiec dałam pół kg i nas kwasiło hihi ;-)
Myślę, że od owoców zależy i może byłoby lepsze z większą ilością cukru, albo faktycznie z podwójnej porcji.
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry