reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Święta, PREZENTY :) i takie tam :)

reklama
No własnie mój meżuś sie uparł na tego psiaka a ja wciąz szukam... Ciągle mam głupie przeczucie ze jak juz cos kupie to za jakiś czas znajdę coś fajniejszego itd. Ostatnio byłam w hipermarkecie i aż mnie głowa rozbolała od ogladania i testowania tych wszystkich zabawek :sorry2:W ogóle to chyba kupie kilka mniejszych rzeczy zeby cos napewno przypadło mu do gustu :-) Ech, juz sie nie moge doczekać jak ubierzemy choinke :-D
 
My narazie nic nie kupujemy dla małego 16.12.2007 ma chrzciny i nie chce sie dublowac z gośćmi :-) skończy sie na ubrankach hihi. od jednej z forumowiczek kupiłam zabawke - działająca na zasadzie garnuszka na klocuszka (duzo sie w niej dzieje, gra, mozna wrzucac klocki, ćwiczyć rączki przeciagając kwiatuszka po żyłce, kręcić robaczkiem po nagwintowanej łodyżce -wchodzi na gore i schodzi, i mozna krecic 3 zebatymi kołami). miało byc pod choinke i chyba tak zostanie :-D teraz ulubioną zabawą jest rzucanie sie na rożne rzeczy. stoi na czworakach kiwa sie, nabiera rozpedu i susem rzuca sie w danym kierunku :D np zabawki hihi
 
Byłam dzisiaj w realu i był akurat szczeniaczek - uczniaczek. Jest boski!!! Moja mama kupiła go wnuczkowi pod choinkę :tak:
 
Parę dni temu byliśmy u koleżanki, która miała takie klocki
*BK* FISHER PRICE - AKTYWNE KLOCKI (263143305) - Aukcje internetowe Allegro

Karolinka bardzo się nimi zainteresowała więc może podsunę ten pomysł którymś z dziadków na mikołaja:-)

Mała dostanie na Mikołaja też takie coś
BAWI 3M+ Edukacyjny DOMEK Ptaków (268538007) - Aukcje internetowe Allegro

swietne te klocki, zreszta domek tż niczego sobie
Mysz super podoba mi sie ten pchacz, Maja już ma coś takiego podobnego w prezencie
Find AS NEW & BOXED - VTECH First Steps Baby Walker on eBay within, Other Toys Activities, Toys Activities, Baby (end time 13-Nov-07 20:07:46 GMT)
 
kasro - wlasnie dzisiaj moja mama kupila te aktywne klocki Jasiowi :-) Z mysla o Mikolaju, ale moze jednak beda na Boze Narodzenie zeby jzu potrafil sie nimi bawic jakos konkretniej :-)
 
reklama
Do góry