reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Święta, PREZENTY :) i takie tam :)

reklama
Aletko świetne pomysły na prezenty

Nie wiem wypada powiedzieć teściom jaki prezent moga kupic córci na święta i żeby jej ubrań nie kupowali bo teściowa ma koszmarny gust a po co na darmo wydawać ma pieniądze

tak samo męża siostrze czy powiedzieć czy siedzieć cicho a później robić dobrą minę, jak uważacie?
 
Aletko świetne pomysły na prezenty

Nie wiem wypada powiedzieć teściom jaki prezent moga kupic córci na święta i żeby jej ubrań nie kupowali bo teściowa ma koszmarny gust a po co na darmo wydawać ma pieniądze

tak samo męża siostrze czy powiedzieć czy siedzieć cicho a później robić dobrą minę, jak uważacie?

Moi rodzice i brat zawsze pytają co Pietruszce kupić i dzięki temu mam co potrzebuję a teściowa niestety nie ma tego zwyczaju. Zresztą Piotrek nie dostał od niej nic od urodzenia - nawet na chrzciny :no:
 
Aletko świetne pomysły na prezenty

Nie wiem wypada powiedzieć teściom jaki prezent moga kupic córci na święta i żeby jej ubrań nie kupowali bo teściowa ma koszmarny gust a po co na darmo wydawać ma pieniądze

tak samo męża siostrze czy powiedzieć czy siedzieć cicho a później robić dobrą minę, jak uważacie?


Ja miałam dosyc fajnych prezentow od tesciów, Quinten ma otworzoną książeczkę oszczędnościową i ostatnio powiedzialam im o niej , ja wiem, ze moze nie ładnie to wyszło ale mam naprawdę dość ich prezentów typu krzesełko do karmienia bez stolika pytam się gdzie stolik, a ona że wiesz właśnie, że ten stolik się popsuł i dlatego takie tanie było:sorry2:.:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Ja miałam dosyc fajnych prezentow od tesciów, Quinten ma otworzoną książeczkę oszczędnościową i ostatnio powiedzialam im o niej , ja wiem, ze moze nie ładnie to wyszło ale mam naprawdę dość ich prezentów typu krzesełko do karmienia bez stolika pytam się gdzie stolik, a ona że wiesz właśnie, że ten stolik się popsuł i dlatego takie tanie było:sorry2:.:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Grunt to bezsensowna oszczędność :-D

Od jakiego wieku można dzieciom klocki drewniane dać do zabawy? Bardzo bym chciała, żeby Piotrek miał ale na jednych jest 1+ a na następnych 3+ i zgłupiałam :confused:
Drewniane klocki - 170 sztuk NOWE KSZTAŁTY!!! (269524195) - Aukcje internetowe Allegro
 
ja podarowałam dziadkowi na urodziny podwójna ramke (taka ozdobna zeby mógł trzymac na biurku w pracy) ze zdjeciami samego smyka i dziadka z wnuczkiem do tego dołaczyłłam gruby album z kilkoma zdjeciami - no i na swieta wybiore jeszcze kilknascie zdjec Wojtka zapakuje w sliczna kopertke (ponumeruje i opisze z tyłu) i podarujemy dziadkowi zeby uzupełnił album. Taki prezent wymysliłam bo dziadek strasznie zapracowany i WOjtka zadko widuje:-(.


babci natomiast kupimy saperkę zeby mogła wykopywac samochód jak ja zapada :-) bo w tamtym roku robiła to dziecieca łopatka ( która niestety długo jej nie posłuzyła).

Dla 8 latka proponuje zestaw małego majsterkowicza lub gre planszowa i na video Skarby zakonu ;-).

A dla wymagajacego meza :happy2: moze siebie w ładnej koszulce :cool2: - Ja tak planuje o ile mały pójdzie grzecznie spac po atrakcjach choinkowych.

A moze mi podpowiecie co dla 13sto latki:confused:
 
pyzuncia - zalezy co ta 13-latka lubi??? Jak juz sie maluje to cos z kosmetykow. Moze jakis taki pamietnik czy cos w tym stylu?
Moze jakis nowy model komorki (jesli masz nadmiar kasy :-D)

Ja w tymwieku to bylam fanka "Ani z Zielonego Wzgorza" no ale czasy sie zdziebko zmienily...

No a tak w ogole to pochwale sie ze jzu mam dla Jasia prezent pod choinke :-) Glowny prezent bo pewnie cos jeszcze dokupie :-)
Moze to troche dziwne zeprezent bedzie uzywany, ale chyba Jasiowi to nie bedzie przeszkadzac, no i zawsze to polowa ceny (albo i mnie niz polowa) nowego...
okazja!chodzik-pchacz chicco! (266496401) - Aukcje internetowe Allegro
Troche glupio ze Jasio go dostanie po Swietach ale bez senu byloby go tu sciagac po to zeby go nazajutrz po Wiglii pakowac do auta (do ktorego pewnie by nie wszedl...)
 
reklama
myszko - Jasio bedzie bardziej sie cieszył ze dostanie pózniej bo na gwiazdke zostanie zasypany różnymi prezentami.

MMM kosmetyki dobry pomysł, komóreczke raczej nie bo jeszcze bede musiała płacic rachunki
 
Do góry