reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Czy twoj dwulatek nie mówi? Wmawiali ci, że z wad wymowy można wyrosnąć? Logopeda to pani od literki R? Rozmawiamy o mitach logopedycznych. Obejrzyj wywiad, nawet jeśli jesteś mamą niemowlaka

A czy wiesz, co jest przeciwwskazaniem do szczepienia? Kto powinien zgłosić NOP i czy katarek niesie ze sobą ryzyko?Pediatra rozwieje twoje wątpliwości? Zobacz!

reklama

Szkoła na Ochocie - Warszawa

Rozwiązania
0
witam wszystkich. jestem tu pierwszy raz :-)
Chciałam zapytać, czy może znacie godna polecenia szkołę na Ochocie??
Moje dziecko rozpocznie naukę we wrześniu 2005.
Może coś podpowiecie?

reklama

Nikunia

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
No niestety nie znam szkół na Ochocie.
Moja córa chodzi do szkoły sportowej na Sempołowską. I jestem bardzo zadowolona , choć parę wpadek było i nadal się borykamy z pewnymi niedociagnięciami.
Ale córka jest zadowolona, poziom nauki wysoki, zainteresowanie kadry dziećmi jest bardzo zauważalne, generalnie szkoła dla dzieci :)

Podałabym linka do strony naszej szkoły ale nie wiem czy wolno? :)

avocado2

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
hej wam,

tak się składa, że ja pracuję w szkole (z przedszkolem). Co prawda to Mokotów, ale niedaleko do Ochoty. Wolę nie reklamować, bo nie wiem, czy wolno, ale to jest Kanadyjska Szkoła Podstawowa / Canadian School of Warsaw przy Bełskiej 7. Międzynarodowa (wszystko po angielsku), droga (1800 miesięcznie). W razie czego mogę podać więcej szczegółów.

Pozdrawiam,
Ania

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry