reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpital

Milenaa0810

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
4 Styczeń 2019
Postów
49
Witam
Dzisiaj rano tak przed godziną 5 poczułam silny skurcz, później bolało mnie podbrzusze i gdy poszłam do łazienki zobaczyłam że mam mokra bieliznę oraz na papierze jakiś śluz (czop wydalony we wtorek), ledwo co mogłam chodzić, najgorzej boli podczas leżenia, przestalo po jakiś 40 min kiedy zapytałam pielęgniarki ona powiedziała że tojuz prawie poród i żebym założyła wkładkę, ale od tamtej pory minął jakiś czas po czym o godzinie 6.15 znowu mnie zabolało ale już delikatniej i trwało 2 min o godzinie 6.21 znowu złapało i trwa nadal (6.30). Mam wrażenie jakby coś ze mnie leciało. Czy to może być po natamycyna unia?
Na badaniu u lekarza w poniedziałek dowiedziałam się że mam rozwarcie na 2 palce a wczoraj powiedział że na 1 palec. Jestem po terminie miałam go na 9 lipca.
 
reklama
Kochana, jesteś w szpitalu, rozmawiaj z lekarzami! Pytaj jak nie wiesz, po to tam są.
 
Kochana, jesteś w szpitalu, rozmawiaj z lekarzami! Pytaj jak nie wiesz, po to tam są.
Właśnie pytam i nic mi nie mówią.
Obchod wczoraj jak byl to weszli do sali wszystko u Pan dobrze jeszcze żadna nie zdążyła odpowiedzieć a jesteśmy w 6 na sali i sobie poszli
 
Właśnie pytam i nic mi nie mówią.
Obchod wczoraj jak byl to weszli do sali wszystko u Pan dobrze jeszcze żadna nie zdążyła odpowiedzieć a jesteśmy w 6 na sali i sobie poszli
Ale masz prawo, idź Ty albo mąż i pytaj dokładnie. Muszą udzielać takich informacji, widocznie trzeba bardziej dociekać.
 
Ale masz prawo, idź Ty albo mąż i pytaj dokładnie. Muszą udzielać takich informacji, widocznie trzeba bardziej dociekać.
Dopytam jeszcze na obchodzie dzisiaj będzie ordynator przynajmniej powinien być. Bo na ktg jaki tako skurczy za dużych to tu nie widzę bo się trochę uspokoiło ale boleści są nadal co jakiś czas
 
Dopytam jeszcze na obchodzie dzisiaj będzie ordynator przynajmniej powinien być. Bo na ktg jaki tako skurczy za dużych to tu nie widzę bo się trochę uspokoiło ale boleści są nadal co jakiś czas
Niektórym skurcze porodowe się nie piszą a innym wywala w kosmos a nie czują. Różnie bywa.

Wsluchaj się w ciało i czekaj na regularnosc.
 
Moze to takie skurcze przepowiadające, ja je miałam tuż przed porodem jak juz lekkie rozwarcie było. Pewnie Lada moment zaczniesz rodzic.
 
Dopytam jeszcze na obchodzie dzisiaj będzie ordynator przynajmniej powinien być. Bo na ktg jaki tako skurczy za dużych to tu nie widzę bo się trochę uspokoiło ale boleści są nadal co jakiś czas
Lekarza możesz zapytać nie tylko na obchodzie. Idź do dyżurki lekarskiej i pytaj jaki mają plan na Ciebie. Jesteś w szpitalu a zadajesz co chwilę pytania na forum. Dla mnie to co najmniej dziwne.
 
reklama
Do góry