reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale i ginekolodzy WROCŁAW

Dyrekcyjnej nie polecam:no: moja znajoma miała odwrotna sytuacje do tej powyrzej:tak: z reszta sama leżałam tydzień i pamiętam tylko karaluchy:baffled:
Na Kamieńskiego pracuje dr. Zabielska prowadziła ciąże mojej koleżanki i była zadowolona, przyjmuje w Corfamedzie.
 
reklama
Hej dziewuszki, a czy któraś z Was ma zdanie na temat dr. Roszyk - Rybińskiej przyjmuje na Glinianej i szpitala na Dyrekcyjnej??
 
KOT ja nie jestem z Wrocławia ale przez cała ciaze jezdziłam do Centrum Zdrowia Kobiety "Corfamed" (prywatne) na Kluczborskiej 37. Mnie prowadziła doktor Wickiewicz i jestem zadowolona (pisałysmy wyzej) ale jest jeszcze tam druga pani ginekolog. Mozesz sie tam przejsc i wszystkiego wypytac. to jest ich strona
CORFAMED
Hej
rodziłam 09-05-2007 na klinikach bylam sama na porodowce ( taki dzionek)ze mna cała masa studentek położnictwa , mąż, dochodząca mama i personel...generalnie bylo super...miałam wolna ręke i robilam co chciałam hihi, prysznic był tylko dla mnie więc polecam bo SUPER sprawa. maja tez wanne do porodu w wodzie ( koszt 500 zł)rodzinny 150.
Moją cąize prowadziła młoda lekarka A.Gryboś-Jagielska. dwie wizyty miałam u jej męża dr Jagielskiego. Świetni fachowcy od USG. wypatrzyli u mojego synka torbiel na nerce jeszcze jak był w brzuszku. USG 4d całą ciąze ( płatne nagrania na CD)koszt wizyt w gabinecie na baciarellego 50 zł. jest miła i ma koleżeńskie podejscie( mnie to akurat odpowiada)
Co do Corfamedu...
jako ze znam jednego z właścicieli głupio mi ze zjade ten ośrodek ale zszedł na psy.
Fachowcy są ale wizyty sa juz po 60 zł USG 3d płatne a dr.Kotkowska mila, fachowa ale buja w obłokach... wizyty do niej mają obsówe min. godzine do tego jak weszlam na wizyte zadzwonila jej komora i 10 min zajela jej "pilna" rozmowa ze znajomą...Okazało sie ze mam endometrioze i torbiel na jajniku. info ne ten temat wyglądało tak: "jest torbiel..czekoladowa...w drugim trymestrze zabieg...a moze samo zniknie przez okres ciązy: o_O i zdębiałam a jestem z "branzy" Stwierdziłam ze jak płace to wymagam i poszłam właśnie do w.w. lekarki :d
pracuje na klinikach wiec odrazu jest wejscie do szpitala na poród i nie trzeba sie martwic i szukac na wlasna reke. Do tego tak sie mna przejela ze przyjechala odebrac moj porod mimo ze nie miala dyzuru (przez torbiel mialam planowaną CC ale 3 tyg, przed doktor zasugerowala ze torbiel mogla sie wchlonąc i wybrałam poród naturalny mając nadzieje ze tak sie stało - jedyny nie mily fakt prowadzenia tej ciazy- ze zmiana decyzji prawie w ostatniej chwili).
troche sie rozpisalam :) hihi ale mam nadzieje ze to pomoze jakiejs mlodej przyszlej mamie
P.S. Pracuje na kamieńskiego...porodówka odnowiona super warunki ale obsługa hmmmmmmm jako ze ja w lab to byly czasem zgrzyty i jakos nie mile je wspominam :) a i do lekarzy z kamienskiego mam ale....pluz to oddział weśniaków dośc dobry...ale na klinikach tez maja :) i stazystki badzo pmagaja podczas porodu :D np odwracaja uwage glupią ankieta....
Zycze powodzenia i pozdrawiam wszystkie mamy i dzidziusie :)
 
skakali czyli własciwie kładli mi się na brzuchu zeby wypchnąć dziecko podczas parcia. moje parcie trwało 50 min i pod koniec kladlimi sie na brzuchu - takdo konca nie jestem przekonana czy to było potrzebne, ale w takim momencie zwlaszcza jak to jest pierwszy porod to czlowiek jest jak ciele na tej porodowce.. wiec nie protestowalam :( no i ciecie krocza .. moja coreczka byla malutka 3100 wiec mysle zeby sie spokojnie sama wysliznela bez ciecia mamusi

gojenie sie krocza jest w sumie malo przyjemne, gdyby nie to - to po porodzie mozna by wstac otrzepac sie i pojsc do domu a nie potem chodzic przez 2 tyg zgieta w pół

ale kamienskiego nadal polecam :) rewelacyjna obsluga juz na oddziale noworodkowym ! :)

Witaj pozwól, ze wtrace, jak sie kład ana brzuchu i wyciskaja to dla dobra dzidzi zeby tetno nie zaczelo spadac i nie zaczel asie dusic ja po dwoch praciach spanikowałam jak głowka była juz widoczna i i nie mialam sily bo skorcze mialam od ponad doby hihi a ostatniego posilku juz nie pamietalam i powiedzialam im ze nie dam rady zeby go za ta główke pociagneli haha wiec wziely sprawy w swoje rece, namowily mnie na jeszcze jedno "dobre" parcie i dzieki temu ze p. dr polozyla sie na brzuchu bylo to ostatnie parcie. na porodkowke zglosilam sie o 16 ( z 4 cm rozwarciem) a o 20:10 maly byl na swiecie. od stwierdzenia pelnego rozwarcie rodzilam rowne pol godziny tak jak p.Gryboś-Jagielska "przepowiedziała" hihi i WIELKIe dziekuje po raz setny dla pani doktor :)
Byłam nacinana mimo ze maluch wazył 2900g, wiec bardzo podobnie do twojej małej :D i jestem za cieciem jeśli trzeba, łatwiej sie goi.. Szycie mało miłe :( i studentka padła ( tzn zemdlała) więc ciesze sie ze porod widzialm ( lub raczej nie) od tej drugiej strony hihi
 
Felidae ogólnie z corfamedu średnio jestem zadowolona jak sobie teraz to wszystko przypomne .,te niektóre panie z recepcji :( a stycznosc z doktor Kotkowska miałam raz i tez niezbyt sympatycznie ja wspominam). Doktor ktora mnie prowadziła wspominam bardzo dobrze, sympatyczna, miła.........jedynym jej minusem to nieustanne opóźnienia w przyjmowaniu.
Tak, ceny tam szybko rosna ze nawet zrezygnowałam z kilku badan (wymazów).

Co do porodu to równiez słyszałam dobre opinie o klinikach. W ogóle słowo "kliniki" bardzo dobrze mi sie kojarza bo 2,5miesiaca temu lezała tam moja córka na intensywnej terapii.
 
czesc
ja rowniez mam pytanie w sprawie lekarza...czy ktoras z Was moze powiedziec cos o doktorze Szymanku?? wiem,ze ma prywatny gabinet na Ścinawskiej ale nie wiem czy pracuje gdzies jeszcze...
bede wdzieczna za Wasze opinie
pozdrawiam
 
Witam,
Ja słyszałam, że to świetny lekarz, którego można z czystym sumieniem polecić.
Mam pytanie gdzie on teraz przyjmuje? Gdzie do niego chodzisz? Jeśli to możliwe proszę namiar na niego?
 
Hej dziewuszki, a czy któraś z Was ma zdanie na temat dr. Roszyk - Rybińskiej przyjmuje na Glinianej i szpitala na Dyrekcyjnej??

Ja mam zdanie, w dodatku bardzo dobre. Prowadziła moją ciążę. Dr Roszyk jest trochę małomówna, ale solidna i baaardzo miła. Nawet jeśli czegoś nie powie sama z siebie, to chętnie wysłucha i odpowie na najdziwniejsze pytania :-p Polecałam ją koleżankom, które w ogóle pierwszy raz do ginekologa szły i wiem, że teraz polecają ją następnym osobom, takie były zadowolone. Gabinet ma dobrze wyposażony i naprawdę fajnie traktuje pacjentki - trafiłam do niej po naprawdę strasznych przejściach z panią doktor na Pabianickiej.. I jest bardzo racjonalna, dzięki czemu można nie zwariować z tą ciążą - takie wypośrodkowane podejście spanikowanej mnie i doświadczonego lekarza dało jednak całkiem przyzwoity efekt ;-)
Jeśli potrzeba jakichś rad albo namiarów - dopiszę.

Szpitala na Dyrekcyjnej obecnie bym nie polecała. Normalnie to podobno bardzo dobra placówka, mimo nie najnowszego sprzętu i wyposażenia, ale ostatnio mają tam kłopoty z jakimiś bakteriami. Wiadomo, stary budynek, nieremontowany od lat.. I mimo wszystko problem wraca co i rusz, a z bakteriami u noworodków nie ma żartów. Chociaż kadrę mają podobno świetną (zdaje się, że cały personel E-Med-u z Glinianej to właśnie pracownicy szpitala na Dyrekcyjnej - i to rzeczywiście świetni lekarze).

Cóż jeszcze? Powracający temat szpitala klinicznego na Chałbińskiego.. Czy ktoś w końcu wie, jak tam jest naprawdę? Za tydzień mam mieć cesarkę (względy okulistyczne).. I nadal nie wiem, czy tam, czy na Kamińskiego.. Ratunku..! :sick:

Pozdrowionka dla wszystkich mam :cool:
 
Aha, dr Roszyk przyjmuje w gabinecie na Glinianej i prywatnie, i na NFZ - jeśli wolisz na NFZ, to trzeba przynajmniej miesiąc wcześniej sobie zaklepać wizytę. I często są kolejki, co w sumie dobrze o lekarzu świadczy - poświęca tyle czasu, ile trzeba, więc czasem są obsuwki czasowe w poczekalni.. Ale nie jakieś dramatyczne. Może mi to doskwierało, bo w ciąży w ogóle ciążko usiedzieć na krześle więcej niż 5 minut bez bólu pleców :happy2:
 
reklama
Witam,
Ja lecze sie u doktora Maciejewskiego w Limie. Ogolnie bardzo miła obsługa, lekarz bardzo fajny, konkretny, mozna o wszystko sie zapytac....
Kiedys chodziłam do dr Mydłowskiego do Mediconceptu. Tez bardzo dobry lekarz ale Lim jest troche tanszy...
A rodzic chec w Trzebnicy- tam jest podobno najlepszy na dolnym slasku szpital...
 
Do góry