reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

szukam osób z mutacją MTHFR C 677T

Dzieki hajmal za dobre słowa. Zrobiłam Sarze kolejne podejście do kaszki w butli i ładnie pije. Piersia karmie ja raz dwa razy na dobę. Zauważyłam ze jak jadła w nocy cycka to wyła jak opętana jak się budziła a budziła do kilkunastu razy. Ostatnie trzy noce sumując pobudki to było kilkanaście przez trzy dni wiec ogromny sukces. Dzisiaj wstawałam dwa razy dwa razy butla i pobudka z małym popłakiwaniem tylko a nie z wrzaskiem. Byłam u położnej i stwierdziliśmy ze to jednak terrorystka. Jak ma dostać pierś to wrzeszczy a jak wie se tylko jest butelka to śpi spokojnie. Trochę odetchnęłam. Mam wyrzuty sumienia ze jej już prawie nie karmie ale z drugiej strony czuje ze to już moment na odstawienie. Ona jest gotowa w stu procentach. Mam nadzieje ze tak już zostanie i ze będę znów normalnie funkcjonować. Bo póki co dochodzę do siebie po trybie zombie...;-)
 
reklama
A ja was zaskocze po pierwszr Malgosia jest nadal na cycu w nocy potafi wstawac srylion razy i drze jape dopuki cyca w japke nie wsadze ostatnio po 8 razir przestalam liczyc ;).
A drugie info to w poniedzialek ide do gina chyba dziewczynki beda mialy rodzenstwo :confused::D
 
Oliwciu mocno zacisniete kciuki pisz do nas kochana co u Ciebie

Ni-kusia no widzisz fajnie ze zlapala flasie. Troche odpoczniesz.

Ja tez chciala bym jeszcze jednego dzidzia, ale to nie mozliwe, nie dali bysmy rady finansowo, a tak naprade to boje sie bardzo i ten strach jest silniejszy.
 
Oliwciu mocno zacisniete kciuki pisz do nas kochana co u Ciebie

Ni-kusia no widzisz fajnie ze zlapala flasie. Troche odpoczniesz.

Ja tez chciala bym jeszcze jednego dzidzia, ale to nie mozliwe, nie dali bysmy rady finansowo, a tak naprade to boje sie bardzo i ten strach jest silniejszy.
U nas samo tak wyszlo :tak:. Bylam dzis u gina 6t 2d ..kazal mi odstawic Malgosie od piersi na co nie do konca sie zgadzam .... Do tego nie wiem co robic bo to tej pory jade bez wspomagaczy typu clexan itd i jest wszystko idealnie a on kazal mi wszystko zaczac brac i jestem w kropce :crazy::no2:
 
Oliwciu myślę że Gosia jest na tyle duża że bez problemu możesz ja odstawić, teraz musisz myśleć o tej małej istotce. Pięknie, mam nadzieje że będzie wszystko dobrze i szczęśliwie :)
 
Oliwcia gratulacje! Daj znać co u Was.
Nikusia ja Ci szczerze współczuję! Mój Nikodem prawie wcale nie budzi się w nocy, a jak już to wystarczy go pogłaskać i dać smoczka. Tak było prawie od początku, karmilam go w nocy tylko jak był noworodkiem. Ale dobrze, że butla pomaga!
Ja od niedawna (jakieś 2 tyg.) nie karmię już piersią.. Ciężko mi było psychicznie, ale dla jego dobra lepiej było przejść na Nutramigen. W sumie karmilam go prawie 5 miesięcy, to nie jest tak źle.
Dawno nie czytałam co u Was. Wszystkie maluszki zdrowe?
Nikodem ładnie się rozwija, jest taki kochany, mamusi syneczek hehe
Wszystkiego dobrego dla Was. Oliwcia trzymam kciuki!
 
reklama
Do góry