reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tak to my!Staraczki! !:-)

O nieee, dziewczyny - 21dc, 6 dzień z dupkiem. Dostałam jakieś dziwne plamienie :/ i brzuch mnie dość mocno boli.. Miała tak któraś?

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja niestety nie więc nie pomogę, a czy to pierwszy cyrk z dupl?

Napisane na LG-M200 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
O nieee, dziewczyny - 21dc, 6 dzień z dupkiem. Dostałam jakieś dziwne plamienie :/ i brzuch mnie dość mocno boli.. Miała tak któraś?

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
Niestety, nigdy nie miałam styczności z dupkiem więc nie pomogę :(

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Poobserwuję się jeszcze, zostały mi 4 dni dupka w tym cyklu. Ale mam nadzieję że to coś pomoże przy takich skutkach ubocznych

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
A czytałaś o skutkach ubocznych? Może organizm się przestawia... dziewczyny jak Wam mija dzień? Jakoś strasznie dłuży mi się ten tydzień, nie wiem co ze sobą zrobić... czekam na odpowiedź w sprawie pracy i chyba stąd to poczucie. Na 13:00 jadę do internisty, a później endokrynologa. Okazało się, że prawie nie mam żelaza [emoji33] a ja myślałam, że nagłe wypadanie włosów i sucha skóra jest skutkiem skoków tsh. Zobaczymy co lekarze powiedzą

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Magda mi tez się ten tydzień dłuży a to ze względu na jutrzejsze hsg, o ile mi zrobia bo jeszcze dziś po wyniki jadę. Dam znać wieczorem co i jak[emoji6] jedyny pozytyw to słońce za oknem[emoji3]

Napisane na LG-M200 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A mi się nie miało dzisiaj co dłużyć bo miałam tyle pracy że nie wiedziałam w co ręce włożyć :( A dodatkowo czuję że zaczyna mnie łapać zapalenie pęcherza :/ jakaś lawina problemów przy okazji tego duphastonu. Ale na szczęście już po pracy, śmigam do domku kończyć obiad :)

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Tak miałam. To był początek okresu. Po 2-3 zaczęło się krwawienie
O, dzięki! Jeżeli to faktycznie okres się rozkręca to niezły szok. Do tej pory miałam cykle 37-38 dni a najdłuższy 46. Ale to dobrze, szybciej będzie szansa na owulacje:)

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry