reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tak to my!Staraczki! !:-)

reklama
Magda mi tez się ten tydzień dłuży a to ze względu na jutrzejsze hsg, o ile mi zrobia bo jeszcze dziś po wyniki jadę. Dam znać wieczorem co i jak[emoji6] jedyny pozytyw to słońce za oknem[emoji3]

Napisane na LG-M200 w aplikacji Forum BabyBoom
I jak wyniki? [emoji4] trzymam kciuki za jutrzejsze badanie [emoji4]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja już po hsg wszystko drożne... Uczekałam się jak nigdy! I cieszę się ze mam to za sobą bo bardzo nieprzyjemne jest to badanie...

Napisane na LG-M200 w aplikacji Forum BabyBoom
Super! I od razu pewnie jesteś spokojniejsza :)
A ja wczoraj poszłam "na miasto" się odstresować i szczerze mówiąc bardzo mi to było potrzebne. Pierwszy raz od dawna nie myślałam wieczorem o ciąży i zachodzeniu w nią tylko o zupełnie błahych sprawach :))

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Super! I od razu pewnie jesteś spokojniejsza :)
A ja wczoraj poszłam "na miasto" się odstresować i szczerze mówiąc bardzo mi to było potrzebne. Pierwszy raz od dawna nie myślałam wieczorem o ciąży i zachodzeniu w nią tylko o zupełnie błahych sprawach :))

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
Nie bardzo spokojniejsza bo mam jeszcze to rozejście blizny po cc i nawet jak się uda to jest prawdopodobieństwo ze może zagnieździc się w tym rozejściu i wtedy ciekawie nie będzie. Oby w czerwcu udało się je zminimalizować bo jak nie to odpuszczam...

Napisane na LG-M200 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie bardzo spokojniejsza bo mam jeszcze to rozejście blizny po cc i nawet jak się uda to jest prawdopodobieństwo ze może zagnieździc się w tym rozejściu i wtedy ciekawie nie będzie. Oby w czerwcu udało się je zminimalizować bo jak nie to odpuszczam...

Napisane na LG-M200 w aplikacji Forum BabyBoom
Przepraszam że spytam, ale nie do końca wiem o czym mówisz - masz bliznę w macicy po cc i ona się rozeszła? Jestem trochę w szoku że tak się może stać, to był jakiś błąd lekarza czy to się zdarza? Ja jestem skazana na cc w przypadku ciąży i trochę mi napędziłaś stracha

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Przepraszam że spytam, ale nie do końca wiem o czym mówisz - masz bliznę w macicy po cc i ona się rozeszła? Jestem trochę w szoku że tak się może stać, to był jakiś błąd lekarza czy to się zdarza? Ja jestem skazana na cc w przypadku ciąży i trochę mi napędziłaś stracha

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
Tak czasami się po cc zdarza że blizna się trochę rozejdzie, dlatego jestem umówiona w czerwcu na mini histeroskopie bo ja mam delikatne przejście, na której mi to zminimalizuja. Problem pojawia się tylko taki jak się tam zarodek zagnieździ, ewentualnie przez to można nie zachodzić w ciążę. A jeżeli się zagniezdzi w innym miejscu to spokojnie można donosic ciążę[emoji5] także nic się nie martw[emoji5]

Napisane na LG-M200 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny co tam u Was? Ja już w pracy z moim leniem[emoji3]

Napisane na LG-M200 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry