reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

terminy i wyniki badań/USG

miałam dzisiaj wizytę u położnej i jak rano miałam skurcze regularnie co 7 minut tak koło 10 czas się wydłużał i częściowo ustąpiły, położna mnie zbadała i jestem gotowa do porodu brakuje tylko ... rozwarcia :-( ale wieczorem skurcze powróciły co 25 minut a teraz coraz częściej więc mam nadzieje że do jutra coś się wydarzy :tak:
MagdaP3011 STO LAT :-)
 
reklama
dziewczynki zgłaszam się po wizycie. więc tak: na ktg wyszly mi ładne skurcze cały czas pomiędzy 60-99 a na 99 stało chyba ze 2 min. i nie słabły. Zrobiło mi się bardzo gorąco i myślałam że tam zjadę ale na wybuchu ciepla się skończyło.
Przyszedł gin i poprosił mnie jeszcze do swojego gabinetu na badanie dopplera czy jak to się tam nazywa:) wszystko oki no i badanie dowcipne: i tu niespodzianka!! Rozwarcie na 1,5cm więc coś ruszyło!! zrobił mi jeszcze masaż szyjki i teraz czekamy. brzuszek cały czas się stawia ale nic nie boli, chodzić już nie potrafię (mój Ł się smieje że chodzę jak pingwin) to chyba przez rozwarcie:-) no i co ciekawe w środę wieczorkiem mam wypić 3 łyżki olejku rycynowego!! lub zrobić sobie lewatywe. No i w czwartek o 9:00 zgłosić się na oddział.

No to super, że cos sie ruszyło... Ja rozwarcie na 1,5 cm niestety juz mam od 2 tygodni i nic się nie chce dziać. A co do chodzenia jak pingwin to ja tak samo chodzę tylko, że bardziej od stawiania się brzucha. Troszke sie przejdę i brzuch zaraz twardy i przeszkadza miedzy nogami :-D
 
uprzejmie donosze ze moje dzisiejsze ktg wykazalo dokladnie to samo co w zeszly piatek i srode:-( i niestety nie dostalam skierowania do szpitala tylko na kolejne ktg:-( ech ale nic tam..mam nadzieje ze w czwartek to juz mnie zostawia na wywolanie..jestem chyba jedyna bezobjawowa na bb:-D chociaz uslyszalam dzis ze mam rozwarcie na 1,5cm czyli jednak cos sie tam dzieje ale ja nic nie czuje:-D
 
Ja też melduję sie po badaniu i jak było od 2 tygodni rozwarcie na jeden palec, tak jest cały czas bez zmian. Coś KTG takie sobie ale na jutro już mam skierowanie do szpitala więc zobaczymy co tam powiedzą...
 
Do góry