reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy z krwi z Apteki - jest taki!

reklama
Hej dziewczyny! chciałabym Was przestrzec przed tymi testami. mi dwa razy wyszedł fałszywie pozytywny. starając się o dziecko od trzech lat taka pomyła była dla mnie bardzo bolesna. żaden inny test do tej pory nie był fałszywie pozytywny. szkoda pieniędzy.
 
Żaden test nie da nam 100% pewności. Taką pewność może dać słyszalne echo serca płodu w 6 tygodniu ciąży. Dużo testów wykonanych przed spodziewanym terminem miesiączki wprowadza nas w błąd, bo niestety nie każde zapłodnione jajko się zagnieździ. Piszę to dlatego, żeby dać nam nadzieję, że organizm kobiety jest figlarny, a natura robi nas nieraz w bambuko. To nie powód do zmartwień. Niedługo wiosna. Zmiana pogody i mam nadzieję zdrowego podejścia do testów.
Dobrze na tydzień przed spodziewana miesiączka zrobić sobie z krwi progesteron i beta hcg. Cena badania hormonu hcg z krwi w laboratorium jest zbliżona ceną do tego płytkowego, o którym jest mowa na forum.. Różnica w nich polega na tym, że laboratorium procentowo wskaże nam ilość upragnionego hormonu. Pozdrawiam 💚
 
To jak dziewczyny mówicie ze ten test ciążowy z krwi w domu nie jest wiarygodny? Bo zastanawiam się czy kupować.
Mianowicie mam taki problem.
Mam 50 dzien cyklu, @ ani widu ani słychu. Już mnie to zaczyna dobijać.
Zrobiłam 7 testów ciążowych każdy negatywny każdy zrobiony rano i pierwszy z nich zrobiony dopiero w terminie spodziewanej @.
Nie wiem co mam myśleć. Zorientowałam się i moja Pani ginekolog najbliższe terminy ma za około 2-3 tygodnie.
Dajcie znać co o tym myślicie.
 
Nie lepiej będzie jak zrobisz w laboratorium betę z krwi? Będziesz miała wtedy 100 % pewność.
To jak dziewczyny mówicie ze ten test ciążowy z krwi w domu nie jest wiarygodny? Bo zastanawiam się czy kupować.
Mianowicie mam taki problem.
Mam 50 dzien cyklu, @ ani widu ani słychu. Już mnie to zaczyna dobijać.
Zrobiłam 7 testów ciążowych każdy negatywny każdy zrobiony rano i pierwszy z nich zrobiony dopiero w terminie spodziewanej @.
Nie wiem co mam myśleć. Zorientowałam się i moja Pani ginekolog najbliższe terminy ma za około 2-3 tygodnie.
Dajcie znać co o tym myślicie.
 
Nie wiem co o tym myśleć
 

Załączniki

  • Snapchat-1753527355.jpg
    Snapchat-1753527355.jpg
    29,8 KB · Wyświetleń: 827
reklama
Do góry