reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

To co "kochamy", czyli zakupy :)

ladies- wymiatasz:-D

Jak wiecie ja jestem przeciwna takiemu wczesnemu kupowaniu , ale nie potępiam. Jakbym wiedziałą że na pewneo się uda to też z przyjemnością bym kupowała- w pierwszej ciąży było ciężko wytrzymać...a potem stałam się "panią allegro":-) My duzo kupowaliśmy używanych rzeczy bo tanio i super- polecam.:tak: Teraz jak będzie dziewuszka to nie muszę prawie nic kupowac a jak chłopczyk to czeka mnie zmiana całej garderoby:eek:
 
reklama
Ja byłam ostatnio w h&m'ie a tam tyle pięknych rzeczy....W środę mam wizytę i zamierzam po niej iść kupić 1sze skarpetki dla dziecka :-p
A kupić tak poza tym to muszę wszystko bo nie mam po kim odziedziczyć .. Więc liczę w przyszłości na Waszą pomoc doświadczone mamusie!
 
ja tez polecam kupienie bujaka/fotelika i jak wam nie szkoda kaski to z jakiejś lepszej firmy, my dostalismy bright stars, rewelacja!!! tez zabierałam małą do łązienki jak sie kąpałam :p no bo co z nią zrobic :D hehe i sobie siedziała i słuchała szumu wody :D aa co do tej firmy jeszcze, uważam ze akurat to warto kupić lepsze, nasz jest wcale nie zniszczony a teraz siedzi w nim juz trzecie dziecię i nasze maleństwo będzie czwartym które sie na nim wychowa :D
 
co do bujaczków się zgodzę...my mamy chicco (ogólnie nie przepadam za tą firmą, ale bujaczek mają świetny), nic nie zniszczony, czeka teraz na strychu na drugą dzidzię :-)
 
o tak bujaczki świetna sprawa.
My mieliśmy z fisher price- świetnie sie sprawdził.
Później go sprzedałam za super cenę bo był w idealnym stanie.
 
ja specjalnie nie sprzedawałam bo wiedziałam ze szybko będziemy starać sie o drugie :) ale i tak mam kilka rzeczy do wymiany
musze np. nowy podgrzewacz kupić, never z aventu :crazy:
 
reklama
no my mieliśmy Philipsa (nie Aventu) podgrzewacz, ale przy przeprowadzce gdzieś się zawieruszył :sorry:, no i elektroniczna niania już nie działa jak działała, może trzeba będzie tylko akumulator wymienić- zobaczymy
 
Do góry