reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

To co "kochamy", czyli zakupy :)

powaznie tylu juz kupilam:) a raczej moj M on to lubi kupowac hehe
akurat kolyske kupila mi mama:)
ale kupuje takie rzeczy typu,mata,bujaczek,wozek uzywane:))krzeselo do karmienia tez uzywane kupie:)
a to zakup mojego M:) barrrrrdzo mi sie podoba ma wibracje i karuzelka gra:) podoba mi sie kolorek tez i to ze jest na biegunach i sie buja:))) no i potem mozna zrobic z tego fotelik dla straszego dziecka
Zobacz załącznik 503207
nie mam nic po synku oprocz lozeczka wiec kupujemy juz powoli:)jak cos fajnego w fajnej cenie sie znajdzie:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
fajnie ze macie wszystko:) ja jak moj synek byl jeszcze malenki postanowilam nie miec wiecej dzieci i wszystkiego sie pozbylam:D nie sadzilam ze za ponad rok bede chciala drugie dziecko...
no to teraz trzeba kupic wszystko...:tak:
 
fajnie ze macie wszystko:) ja jak moj synek byl jeszcze malenki postanowilam nie miec wiecej dzieci i wszystkiego sie pozbylam:D nie sadzilam ze za ponad rok bede chciala drugie dziecko...
no to teraz trzeba kupic wszystko...:tak:
:-D:-D ja nie byłam pewna, czy chcę drugie, tzn byłam, ale wiedziałam, że chce różnicę ok 5 lat, no i się udało :tak: a rzeczy trzymałam na wszelki wypadek, jest na to miejsce, więc, pewnie jakbym nie miała to też bym pooddawała :tak:
 
Dziewczyny zazdroszczę, że macie wszystko dla maluszka. Ja trzymałam całą wyprawkę przez 10 lat...i w końcu sprzedałam! A teraz baaardzo by mi się przydała. Gdy byłam na badaniach prenatalnych w Poznaniu wstąpiłam do sklepu dla dzieci (ogromny ten sklep). Gdy przeglądałam wszystko co będzie potrzebne dla malucha, to włosy na głowie mi się zjeżyły - ceny kosmiczne!! Ale wszystko takie cudne ..i łóżeczka i komody...wózki itp. Ciuszki też prześliczne były...eh..
 
Julianka, fakt, ceny z kosmosu, jak przypomnę sobie w jaki szał zakupowy wpadłam jak byłam w ciąży z Ami i ile wydałam, co m-c prawie cała moja (nie mała :sorry2:) pensja szła na szaleństwa, teraz pensji nie mam, ale dobrze, że większość mam, no i chyba teraz tak bym nie szalała, nawet mając tą pensję :tak: bo z ponad połowy i tak nie skorzystałam :sorry2:
 
Mi trochę rzeczy po Filipie zostało, ale np ubranka to posprzedawałam.
No nic..szał zakupowy będzie znowu ;-)


Dziewczyny jeśli którejś przyjdą jakieś godne polecenia legginsy to dajcie proszę link :tak:
 
no ceny na prawde kosmiczne ;/ jak za jakieś zwykłe pajace trzeba za sztuke ok 30 zł wydać ale tego troche potrzeba ;/
na szczeście teraz mamy dwóch chłopczyków w rodzinie z początku wakacji :D wiec jak bedzie chłopak to mamy pełno ubrań ::-D
na dziewczynke w sumie tez mam po Mai troche, ale najgorsze ze to inna pora roku i na pewno połowa sie nie przyda.. np. kombinezon mam super ale najmniejszy rozmiar to raczej na zime dla 9 miesi ecznego dziecka sie nie nada ;/

a jakiś szafek czy komód nie musze kupować, choć jedną chyba sobie zafunduje na ciuszki, ale kupie najtanszą w ikei, szkoda mi kasy wydawać jak nie wiadomo czy to potem mi sie przyda jak sie bedziemy przenosicc do domu
 
ladies odnośnie zakupu Twojego M - dokładnie ten sam egzemplarz używałam przy Fipie, nawet w tych samych kolorach i do dziś lezy na strychu bo żal mi się było go pozbywać, bardzo praktyczna rzecz jak dla mnie także na pewno Wam się sprawdzi :tak: nawet jak szłam prysznic wziąć to Małego do tego siup i ze mną do łazienki ;-), to samo w kuchnii przy gotowaniu, super sprawa żeby uziemić gdzieś szkrabka i jednocześnie móc go mieć wszędzie ze sobą ^^
 
reklama
Do góry