reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

toksoplazmoza

reklama
Zazwyczaj jest tak ze jeśli ma się igg dodatnie a igm ujemne, to faktycznie infekcje już się przechodziło i ma się przeciwciała. Także myślę, że możesz być spokojna. Jednak lekarzem nie jestem a toxoplazmoza to czasem wielka niewiadomą. Ja jako osoba z igg i igm dodatnim robiłam jeszcze awidnosc, żeby stwierdzić kiedy chorowałam. Jeśli bardzo się martwisz to możesz wykonać takie badanie :-)
 
Dziewczyny powiedzcie mi czy awidnosc to osobne badanie ? W sensie inne niż igg igm?

Po poronieniu chcemy wrócić do starań i nie mogę się toxo pozbyć... ciągle złe wyniki. A lekarz 3 raz kazal zrobić igm igg.
Już nie mówiąc o tym że podobno te badania są refundowane A Ja nie dostaje na nie skierowania.
 
Dziewczyny powiedzcie mi czy awidnosc to osobne badanie ? W sensie inne niż igg igm?

Po poronieniu chcemy wrócić do starań i nie mogę się toxo pozbyć... ciągle złe wyniki. A lekarz 3 raz kazal zrobić igm igg.
Już nie mówiąc o tym że podobno te badania są refundowane A Ja nie dostaje na nie skierowania.
awidność to coś innego ,osobne badanie ,zrób sobie przy okazji igm igg
 
Dziewczyny, a co sądzicie o sytuacji kiedy awidność spada.... W lutym było 78,2, potem 79,8% blisko już wysokiej a dziś sobie zrobiłam badania z ciekawości i mam...70% zalamka :-(
 
Dziewczyny czy jeśli tydzień temu robiłam badanie na toxo igg igm to teraz mogę zrobić sama awidnosc ? Jak to wygląda?
 
Co myślicie? Przechodzę aktualnie chorobę? Jestem kompletnie zielona w temacie. Jutro skonsultuje z gin ale kto by tyle wytrzymał [emoji26]
1564587175017.jpeg
 
Co myślicie? Przechodzę aktualnie chorobę? Jestem kompletnie zielona w temacie. Jutro skonsultuje z gin ale kto by tyle wytrzymał [emoji26]Zobacz załącznik 1004694
A masz igm? Ja w moim przypadku toxo już się pogubiłam, miesiące lecą a mi się nic wyniki nie poprawiają... U Ciebie awidność tak jak u mnie w szarej strefie, mój zakaznik nawet nie wiedział, kiedy się zaraziłam po moich wynikach. Pozdrawiam. Daj znać co Ci lekarz powiedział
 
reklama
A masz igm? Ja w moim przypadku toxo już się pogubiłam, miesiące lecą a mi się nic wyniki nie poprawiają... U Ciebie awidność tak jak u mnie w szarej strefie, mój zakaznik nawet nie wiedział, kiedy się zaraziłam po moich wynikach. Pozdrawiam. Daj znać co Ci lekarz powiedział
Igm u mnie 1.580 index A jak u Ciebie?

Nie byłam jeszcze u zaksznika.

Lecze się już rok A poprawy nie widać:(
 
Do góry